Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak mi jön be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mi jön be hogy nézen ki a srác? (elsösorban 15-16éves korosztályra gondolok )

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok. Nekem a legelső az az arc. Hogyha szimpi akkor nézem a többi részét. 2: nálam a testalkat (duci, sovány, átlagos stb) én az átlagosat szeretem... Ne legyen se mackós se kigyúrt állat. Aztán, ha mind2 stimmel és nekem bejön akkor nézem a stílusát, viselkedését, mennyire megbízhtó/őszinte, hűséges-e stb... ha mind3 tetszik akkor általában kezdek próbálkozni... De nem vagyok az a tipikus első lépést megtevő csaj. :D
2008. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És ha nem a legszebb a srác akkor nem is érdekel ?

Én se vok a legszebb lehet h ez a baj ?

2008. júl. 3. 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem a külső a lényeg, hanem, h mi van belül... Ha nem vagy az a macsó típus az sem baj. A normálisabb lányoknak nem is jön be a macsó stílus, csak a pláza cicáknak. Ha adsz magadra és ápolod magad, tisztán tartod mindenedet, törődő vagy és őszinte akkor bármelyik csajt letudod venni a lábáról :) Légy kedves és aranyos és ne olyan tapló, hogy lenézed a csajt, mert úristen nem olyan hosszú a haja, mint az igényed... A normális csajok a belsőt nézik nem a külsőt :) De azért tényleg ne hanyagold el magad.


Első hozzászóló

2008. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Persze nem hanyagolom el magam csak ez a hülye kamasz korszak egyfojtába tele vagyok patanásal :(

és ugyérzem h nem tetszem senkinek ...

Jövöhéten megyek balcsira hátha találok egy kedves lányt ... Csak én egyáltalán nem vok kezdeményező tipus :(

2008. júl. 3. 11:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

äzok a frànya pattanàsok!!¨¨¨

menj el egy drogériàba,10 fajta szer közül vàlogathatsz,aztàn eltünik,de a pattik a fejlödéssel jàrnak.21 vagyok,amikor 16 voltam,mindig a laza sràcok jöttek be,nem a ruhàjàt néztem,hanem hogy mennyire udvarias(köszön,elöre enged,mosolyog,meg poénkodik)

persze aki zselézte a hajàt az is elönyben volt :))))

ma màr persze a komoly pasik tetszenek,akik dolgoznak,nem isznak,nem jàtékgépeznek,meg àpoltak

az àpoltsàg elsö hely!!!!!!!!!!!¨

mindig tiszta kéz(köröm levàgva)jo illat,rendberakott haj.

szerintem ne csüggedj,fogsz talàlni valakit

2008. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És a testalkat menyire számit ? Én biciklizek szal inkább csak a lábizmaim vannak "kigyurva" a felsö teste csak kicsit izmos szal nem vok egy kigyurt álat de nem is akarok az lenni ...
2008. júl. 3. 12:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
15éves csaj vagyok, és soha nem tetszettek az izmos fiúk..vagyis ez a túlságosan kigyúrt hú de menő vagyok típus.Tényleg ne gröcsölj ezen, lényeg, hogy legyél figyelmes, kedves, és mutasd ki az érzéseidet a lány felé.Ha téged annyira zavar, hogy nem vagy olyan izmos, simán lejárhatsz vmi edzőterembe, de nem kell agyon dolgoznod magad, csak amennyire érzed, és szépen lassan "alakulsz" majd.De tényleg nem a külső számít a szerelemben.Engem pl nem taszítanak a pattanásos fiúk, de ha te nagyon súlyosnak érzed, vegyél vmilyen arctisztítós krémet, meg midnenféle krém van már, érdemes kipróbálni, én is használok.Ha eljön az igazi, nem a pattanásaidat fogja nézegetni, hanem értékeli a belsődet.És ez a lényeg.Szurkolok
2008. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kinditerembe járok kb fél éve de semmi nem látcik rajtam ... Anyi h kocka hasam van de edig is az volt :P

És ez hogy van általába a lány v a fiu kezdeményez ?

2008. júl. 3. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem... ennél kevés értelmetlenebb kérdés van. Olyanról hallottál már, h mindenkinek más jön be, más az esete? Sajnos ez elég kiszámíthatatlan, nyílván a szemüveges, kövérebb srácok, nem olyan sok lánynak.. dde van olyan lány, aki meg pont benne találja meg, amit keres!
2008. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

hello én 15 vok.....nem vok csúnya lány:D és nem szeretem az izomgyurikat, de azér pálcika se legyen.... sztem a pattanásaidon lehet segíteni, de nekem mr teccett tök pattanásos gyerek is..szal ez egyáltalán nem kizáró ok...:D

nyugodtan menj oda a lányokhoz beszélgetni, mert nekem sincsenek nagy igényeim, állandóan azt kérdezgetik, hogy "egy ilyen szép lánynak mér nincs pasija?" hát azért mert nem mernek odajönni...és ez a fiuk dolga....ugyhogy legyél bátor semmit se veszthetsz vele, lehet hogy pont rád várnak:D

2008. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!