Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik? Elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik? Elsősorban lányok

Figyelt kérdés
Egy zenész vagy egy sportoló vonza jobban a csajokat?
2011. okt. 10. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy sportoló. 26/L
2011. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy néz ki a srác, és hogy mi jön be a csajnak. Ízlés dolga.
2011. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy egy értelmes, kedves, férfias férfi.
2011. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aki nem tekinti magát portékának, és nem a ő alkalmazkodik a nőkhöz, főleg ilyen nevetséges kritériumok alapján. Talán talán...
2011. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
inkább sportoló! de ha kötelező zenésznek lennie, akkor gitározás és a dobolás tetszene.(:
2011. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy zenész... de persze azon is múlik hogy milyen zenész és milyen sportoló.

Nyilván egy műkorcsolyás és egy kosaras más-más reakciókat vált ki a nőkből, úgyszintén egy heavy metál dobos és egy templomi orgonista.

2011. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
amelyiknek van agya és nem egy tapló f@sz
2011. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki csak azért mászik rám, mert zenész vagyok, egy-két éjszaka után úgyis az ajtón kívül magát.
2011. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DakotaDamon ***** válasza:

Én sose az alapján választottam. Mondjuk az jó, ha csinál valamit, de nem az a lényeg, hogy az zene, vagy sport-e. Az egyik volt barátom zongorázott ugyan, de az nem sokat számított. Aztán ismerkedtem sportolókkal is. A barátom pedig dobol és gitározik. :) Mondjuk ez most más, mert fontos neki, és ezt pluszban szeretem is benne. De mindeközben sportol is. De a zene inkább.

Vannak ismerőseim, akik olyannal jönnek, hogy á, zenésznek nála semmi esélye, sportoló legyen.. Ez hülyeség. Ez alapján nem lehet kategorizálni.

2011. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Háát, nehéz választás.. Nem is tudok dönteni, attól függ mit sportol vagy mit zenél.

De egyik se ér túl sokat ha a bizonyos személy egy bunkó idióta.

De ha csöppet helyes, zenél meg/vagy sportol is akkor valóra vált álom..(vannak akik hisznek még a mesékben)

2011. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!