Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a pasiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a pasiról, aki 1 hét után ezt csinálja?

Figyelt kérdés

1 hete ismerkedtem meg egy sráccal, azóta minden nap randiztunk. Egyik este felajánlotta, hogy megmasszírozza a hátamat, csak úgy ruhán keresztül. Belementem, mert odavagyok a hátmasszírozásért. Ciki-nem ciki, sikerült elaludnom rajta. Aztán felébresztett, elköszöntünk és elment. Másnap megint jött, próbált simogatni és benyúlt a lábam közé is ruhában (nadrágban voltam). Nagyon megharagudtam, hirtelen rá is néztem, hogy ezt nem! Mondtam neki, hogy mégis mit gondol? Látta, hogy dühös vagyok, és elkezdett szabadkozni, hogy dehát tegnap nem tiltakoztam! Elkerekedett a szemem: micsoda?? Azt mondta, tegnap masszírozás közben nem tiltakoztam. Mondtam, hogy nem is tudok róla! Kérdeztem, hogy mit csinált ő tegnap masszírozás közben, mesélje már el ugyan! Azt mondta, akkor rendesen benyúlt, én meg hagytam. Elkezdtem vele ordítani, hogy nem tűnt fel neki, hogy alszom? És igen, tudok úgy aludni, hogy ágyúdörgés se kelt fel, pláne, ha már több napja nem aludtam és megmasszíroznak! Erre bocsánatot kért, hogy ezt ő nem tudta, hogy nem lehet!


Az agyam 2 ponton dobom el:


1. mi az, hogy nem tudta, hogy 1 hét után nem nyúlkálunk csak úgy?

2. mi az, hogy nem tűnik fel neki, hogy alszom????


Most nem tudom, mit gondoljak róla, vagy hogyan tovább. Kihasználva érzem magam.


24/L


2009. nov. 3. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A bosszú a legjobb ötletem:)
2009. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu. Hárpia vagy nemhogy a lábad közé de még a környékedbe se mennék. Apáca, szüzlány.
2009. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
biztos nem borotváltad le a nunit, MI?
2009. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmit ne gondolj! Találkozzatok, mond el, hogy túlreagáltad és azt is, hogy Neked így gyors a tempó.
2009. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

én pl ott dobom el az agyam, hogy lehet az ujjazásra nem felébredni ? ilyet még nem hallottam:) vajon ha a lényegre tér azt se veszed észre? ittál? nagyon furcsa ez az egész..

egyébként ez egy hét nem annyira rövid idő, én a harmadik randin együtt lefeküdtem a sráccal, 2éve vagyunk együtt, "működött a kémia" :) nem irreális kívánság hogy le akar feküdni veled, ha pozitív visszajelzéseket kapott tőled eddig nem érti hogy miért nem akarsz belemenni a dologba. nem várhat a végtelenségig, pláne ha nem beszéltétek meg, nem került szóba a szex, csak elvoltatok együtt és gondolta "rávezet" a dologra. az hogy neked megvan az elképzelésed, hogy mit mikor akarsz, egyrészt ő nem tudja, másrészt meg neki is vannak igényei, ahogyan neked.. nem tartom hibásnak a dologért, de ha úgyérzed h megrendült a bizalmad, egyértelműen hagyd ott. szerintem nem akart rosszat. (hacsak nem nyugtatózott be a múltkor hogy benyúlhasson... egyszerűen nem fér a fejembe hogy lehet ezt átaludni!)

2009. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Már elnézést - mi a baj? EZ KISASSZONYKODÁS - és ettöl eldobhatod az agyadat.. Dehát semmit nem lehet elkapkodni. Legfeljebb a pasid nemsokára mást fog masszirozni. Beszélj vele, "mit szabad és mit nem" - ha ez Neked jobb. DE: a pasinak is lehet véleménye - és szabad ember... Laci
2012. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!