Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan pasirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasirol aki megcsalta a barátnőjét?

Figyelt kérdés

tudom hogy szánalmas stb (mert én ezt gondolom.)De ha ujrakezdenék vele hülye lennék?:/

Vagy fiuk ti miért vonzodtok ahoz a csajhoz vagy miért mentek vissza hozzá ha már 1x szakitottatok??


2010. aug. 28. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én hagynám a fr@ncba. :S Ha megcsalt, valószínűleg nem te vegy neki a legfontosabb. A megcsalás aljas, undorító és gonosz dolog.

Esetleg azért akarná újra kezdeni, mert megbánta, és még mindik szeret, vagy sokkal kényelmesebb volt neki veled.

2010. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál amugy pont ezt gondolom én is...:S
2010. aug. 28. 08:27
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

igen hulye lennél, gondolj csak bele hogy ölelte csókolta a másikat , lehet szenvedélyesebben mint téged - utálni fogsz ezért a válaszomért de ez kell neked hogy rájöjj más jobban megérdemel téged :

az exemnek meg innen üzenem egyszer kicsinállak érte te kancsoooo !!!!!!!!!!!!

2010. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az biztos mert öt régebb óta is ismerte:S.De az a csaj visszament a volt barátjához Az exem meg hozzám akar:S
2010. aug. 28. 08:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindig úgy gondoltam hogy undorító dolog.De egyszer megcsalt a barátom...dühöngtem és csúnyákat mondtam neki.Aztán beszéltünk arról mért tette.És megbocsátottam neki.Azért mert szeretem és úgy érzem ő is szeret.Persze ha még egyszer megtenné nem bocsátanék meg...

20/L

2010. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szerinted a barátod vissza fogadna téged ilyen esetben?

Szerintem igen.

Mindenkinek járhat még egy esély,bizonyítsd be neki,hogy téged érdemesebb szeretnie;)

2010. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én biztosan nem kezdeném vele újra,mert nekem van büszkeségem!

Szerintem hagyd,biztosan találsz tőle jobbat is!

2010. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elküldheted, de ha mégis megbocsájtasz neki, akkor ez legyen az utolsó esély amit adsz neki...
2010. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ, hogy mennyire ítélem el.

Én megbocsátanék neki, mert tudom magamról, hogy én sem vagyok olyan feddhetetlen, és én is szeretném, ha kapnék egy másik esélyt.

De ha nagyon durva lenne, pl. a legjobb barátnőmmel vagy ilyesmi akkor nem...:D

2010. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
RESPECT nekik!!!!!
2010. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!