Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan pasirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan pasirol aki megcsalta a barátnőjét?

Figyelt kérdés

tudom hogy szánalmas stb (mert én ezt gondolom.)De ha ujrakezdenék vele hülye lennék?:/

Vagy fiuk ti miért vonzodtok ahoz a csajhoz vagy miért mentek vissza hozzá ha már 1x szakitottatok??


2010. aug. 28. 07:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igaz h én még csak 14 vagyok..de engem is most nemrég csalt meg a (volt)barátom. és azelőtt sem volt felhőtlen a kapcs.unk. de utána már nem tudtam még csak ránézni sem. szóval és semmiképp nem kezdeném vele újra.:)
2010. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. szept. 1. 16:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Fontosak az okok! Ha mast kivan az baj, mert meg egyszer meg fog tortenni! Ha okkal tette, pl akit megcsalt az hibazott vagy barmi, az mas persze gyerekes dolog, ha csak egy bosszu resze! Ha legjobb baratno vagy egyaltalan baratnovel: az megbocsathatatlan!!!
2010. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!