Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a pasiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a pasiról, aki 1 hét után ezt csinálja?

Figyelt kérdés

1 hete ismerkedtem meg egy sráccal, azóta minden nap randiztunk. Egyik este felajánlotta, hogy megmasszírozza a hátamat, csak úgy ruhán keresztül. Belementem, mert odavagyok a hátmasszírozásért. Ciki-nem ciki, sikerült elaludnom rajta. Aztán felébresztett, elköszöntünk és elment. Másnap megint jött, próbált simogatni és benyúlt a lábam közé is ruhában (nadrágban voltam). Nagyon megharagudtam, hirtelen rá is néztem, hogy ezt nem! Mondtam neki, hogy mégis mit gondol? Látta, hogy dühös vagyok, és elkezdett szabadkozni, hogy dehát tegnap nem tiltakoztam! Elkerekedett a szemem: micsoda?? Azt mondta, tegnap masszírozás közben nem tiltakoztam. Mondtam, hogy nem is tudok róla! Kérdeztem, hogy mit csinált ő tegnap masszírozás közben, mesélje már el ugyan! Azt mondta, akkor rendesen benyúlt, én meg hagytam. Elkezdtem vele ordítani, hogy nem tűnt fel neki, hogy alszom? És igen, tudok úgy aludni, hogy ágyúdörgés se kelt fel, pláne, ha már több napja nem aludtam és megmasszíroznak! Erre bocsánatot kért, hogy ezt ő nem tudta, hogy nem lehet!


Az agyam 2 ponton dobom el:


1. mi az, hogy nem tudta, hogy 1 hét után nem nyúlkálunk csak úgy?

2. mi az, hogy nem tűnik fel neki, hogy alszom????


Most nem tudom, mit gondoljak róla, vagy hogyan tovább. Kihasználva érzem magam.


24/L


2009. nov. 3. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kínos de nem hibázott szerintem. Hason feküdtél, masszázs. Az arcodat nem láthatja, nem reagáltad akkor le (mivel aludtál) így azt is gondolhatta, hogy nem bánod, és kellemes de tovább most nem. Első pontod meg lány/fiu fuggo, hogy ki mikor ézi ezt "illendőnek".
2009. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1 pont

A legtöbb srác ilyen: legszívesebben azonnal nyúlkálna. Ritkaság olyat kifogni, aki képes betartani a lány sebességét, és nem akarja felgyorsítani az eseményeket.


2. pont

Nem tűnt fel neki. Van ilyen. Hihette simán azt, hogy teljesen ellazultál, és élvezed, azért nem tiltakozol. Keresgélte, hogy hol a határ, eddig mehet el. (Mondjuk én is jobb szeretem az olyan pasikat, akik nem indítanak ilyen gyorsan.)

2009. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát 1 hét után én még tovább is mennék, de te más időintervallumokkal működsz, szóval dobd ki, nem illetek össze.
2009. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hibás a srác. Van sok nő aki még az 1 hetet sem várja ki az első ágyba bújással. Lehet, hogy azt hitte, hogy te csak úgy csinálod, mintha aludnál, vagy ennyire élvezed, hogy becsuktad a szemed. Nem biztos, hogy horkoltál, így neki miből kellett volna észrevennie, hogy alszol? A simiben nincs semmi! Úgy csinálod, mintha megerőszakolt volna. Előbb utóbb úgy is szex a vége. Nem vagy te sem gyerek és attól, hogy odanyúlt, nem csinált semmi rosszat.
2009. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, az alábbi kiegészítésekkel.

Ha nem tisztázod vele (a sráccal) a játékszabályokat, akkor ne csodálkozz, ha a másik addig megy el, amíg ő látja jónak - és jobb esetben tekintettel rád, mert ugye nem adtad jelét a tiltakozásodnak. Ha neked az egy hét után az ilyen gondot okoz (mert te ilyen, más meg másmilyen - ez teljesen természetes), akkor ez szerintem bizalom kérdése. De ha 1 hét után nincs ennyire bizalmad a másikban, akkor meg miért engeded meg magadnak azt, hogy a randin elaludj? (Pontosabban: hullafáradtan mész el, aminek a lehetséges következményével, az elalvással tudatában vagy?)

Az ordibálás nem megoldás.

2009. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most mit hisztizel, úgyis meg fog kúrni, akkor mivan.
2009. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mekkora egy hülye vagy... Most ezen mit kell hisztizni?

Most be nyúlt, nem tudta h alszol. Nem az Ő hibája, hanem a Tied!

2009. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszat nem akart. Egy hete minden nap találkoztok

masszírozgat téged.. még jó, hogy megkívánt.. akkor panaszkodhatnál, ha nem próbált volna még közeledni valahogy testileg is hozzád. Le is buwiwtuk volna! :)


Te meg ne aludj, ha már masszíroztatod magad, inkább te is kezd bele valami akcióba, egy csókba , egy simogatásba... nem halt még abba bele senki!


Olyan vagy mint a viccben a kiscsaj, akinek az idős sármos pasi udvarol, azt mondja:

-Én tudom ám mi motoszkál a maga kis aranyfürtös gyönyörű buksijában !

Mire a csaj:

- FÚJ! MAGA disznó! Ki ne mondja!



Csak annyit gondolj róla, hogy egy pasi aki kíván téged és nincs fából. NE érezd magad rosszul, nem vagy kihasználva vagy ilyesmi, és senki nem tart k.vának! OK?

2009. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem vagy gyökér... 1. ki mondja meg hogy mikor ki hova nyulkál? nem tisztáztad vele ezt, be próbálta... én 1. randin egy fiatal... lánnyal puncifogásba mentem. hagyta. bepróbáltam. nem vok rá büszke


2. mi az hogy neked neten keresztűl nem tűnik fel, hogy van egy anyajegy a seggemen? :D


annyit kellet volna reagálnod, hogy huba-szamek, nem így gondoltam, és tisztázod vele a helyzetet. nyugodtam. nem mint egy hülyegyerek...



19/f

2009. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ezt tuti kitaláltad!!!
2009. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!