Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az mennyire okés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire okés, hogy a 14 éves barátnőim azzal nyaggatnak engem, a 13 évest, hogy pasizzak már be?

Figyelt kérdés

De most komolyan, csak szerintem lenne még korán? Hova siet a korosztályom???

Engem még nem érdekel ez az egész szerelem ügy, és kezdem azt hinni, hogy egyedül vagyok ezzel:/

Szerintetek?

13/l



2013. szept. 6. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha neked korai akkor ne tedd. Én is enni idős vagy3 éve vagyok szerelmes az egyik évfolyamtársamba (bár sokan el se hinnék na mindegy) de az hogy tetszik neked valaki és hogy pasizni akarsz az szerintem kicsit más.


De azt ne hagyd ,hogy mások belevigyenek bizonyos hülyeségekbe :)

2013. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Kedves kérdező, egy cipőben járunk, ha nem is teljesen. Az én barátaim is teljesen elfogadhatónak tartják ezt a 12-13 évesen pasizást. De mondok én valamit: ezek a "kapcsolatok" maximum egy-két hétig tartanak, vagyis egyáltalán nem kell őket komolyan venni. Én magam egyébként érdeklődöm a szerelem, kapcsolatok iránt, de érzem, hogy még korai lenne, és amúgy is, ha már járok valakivel, az legyen komoly. Mondd meg nekik nyugodtan, hogy hogyan ézzel ezzel kapcsolatban, és a igazán jó barátok, akkor meg fogják érteni. 13 l
2014. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 KJUsul ***** válasza:

Az osztálytársaid nyaggatásának két oka lehet:


1.) Valójában ők se pasiznak, de szeretnék ha valakit beugrathatnának, aztán a háta mögött kiröhögnék mekkora r.i.banc.


2.) Tényleg pasiznak, csalódtak, és irritálja őket, hogy van valaki, aki okosabb volt náluk.


Úgyhogy tojjál a fejükre. Mindössze műveltebb és okosabb vagy korosztályodnál, légy rá büszke!

2014. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!