Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azzal nyaggatnak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal nyaggatnak, hogy ne tegyek már ki pózólós szexis képet Facebookra, mert azt a sok képet mentik, és bármire felhasználhatják. De mennyi az esélye, hogy az én képeimet használják?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy amit feltöltünk, az megy egy bizonyos szerverre, amit meg mentenek, és felhasználhatják.


Jó, de most mennyi az esélye, hogy az én képeimet fogják felhasználni abból a több millió emberéből, aki naponta feltölt több száz ezer képet?

És miért csak a Facebook használná fel? Bárki lementheti...



2013. júl. 10. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja bárki lementheti a napiszar és tele van facebookos képekkel de a te dolgod
2013. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most ha azzal nyaggatnálak, hogy r*banc vagy, akkor csak simán elküldenél valami béna oltással, ezen legalább elgondolkozol...
2013. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
nekem több ezer ilyen képem van már, gyűjtöm őket mert még egyszer jól jöhetnek. én a profilokat is egyben szoktam menteni.
2013. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
amúgy ha belegondolunk hatalmas kokázat a facebook! aki kevésbé elővigyázatos annak az egész kapcsolati hálóját dátumokkal, helyszínekkel együtt fel lehet térképezni. és hiába ha csak az ismerősök előtt publikus, mert arra is vannak pofonegyszerű módszerek... igazi informácós aranybánya! a sok hülye még azt is kiposztolja ha a slozin van... elmész nyaralni üres a ház, a betörő meg azt nézi a facebookon, hogy 1 hétig a tengerparton héderelsz...
2013. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is így járt. Több képét is felrakták valami szutyok oldalra. És még nem is voltak olyan tipikus ribis képek.
2013. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Normális, a személyiségével, szexuális hovatartozásával tisztában lévő, önbizalommal gazdag egészséges férfi/nő nem tölt fel magáról olyan képet, ahol kilógnak az alkatrészei. Ha meg beszólnak, akkor te vagy a legjobban felháborodva. De miért? Hiszen a hentesnél is az az eladó, ami az üveg mögött van. Ki lehet nézni szexin úgy is, hogy ízlésesen, vagyok felöltözve és csábos tekintettel néz valaki.

Fiúknál meg nem kell a tökig letolt gatyát mutogatni, hogy ezt nézd! Lehet sakkozni a hasizmomon. Dícséretes. Az enyémen is lehet, mégsem mutogatom. A férfi legyen magabiztos és tekintélyt, erőt sugárzó. Fantasztikus képeket lehet egy kis fantáziával készíteni, nem kell kirakni a csöcsöd vagy a p*csöd.

R*banc vagy. Ügy lezárva.

Vagy csak egy későn érő 17-20 éves, aki így akar népszerűségre szert tenni, mert másként nem tudja magára felhívni a figyelmet.


22/f

2013. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felmész egy torrent oldalra és biztosan találsz olyan torrentet ami magyar lányok facebbok/iwiw képeit tartalmazza... amit egyszer valahova feltöltesz azt minden bizonnyal valaki le is tölti. a kérdés csak az, hogy mit kezd vele?
2013. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnézhetem a képeidet?


Amúgy meg akkor baj ha olyan alpári primitív oldalra kerülnek fel a személyes adataiddal együtt mint a napiszar az excsajok pedomaci stb. Ott mindenféle retardált gyökér fog mocskolni és ócsárolni majd telefonon és levélben zaklatni, ajánlatokat tenni pusztán a képed alapján. Feltételezni fogják rólad hogy ribnc vagy hogy nemi betegséged van hogy kiélt vagy, és pénzéhes, és deklarálják hogy egy ujjal se érnének hozzád és az emberiség szégyene vagy ők meg a feddhetetlen mintaemberek mert ők erkölcsösek. Amúgy ha a nevedet beírod a google-be és elég egyedi név ahhoz hogy kidobjon pár fotót rólad akkor máris veszélyesen sokat árultál el magadról. Én ezért töröltem az igazi regemet a fészbúkról.

26F

2013. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Regal válasza:

Első kérdésedre a válasz: Így igaz.

Második kérdésedre a válasz: Nagy.

Harmadik kérdésedre a válasz: Nem csak a Facebook, hanem sok más, sokkal ütősebb portál, amikhez képest a Facebook csak ovis zsúrnak hat.

Aki olyan képet tölt fel magáról, ami provokatív, az direkt azért csinálja, hogy provokáljon olyan fazonokat, akik erre vannak rákattanva. Akkor miért csodálkozik valaki, ha ilyet csinál, hogy kapása is van? Az ilyen kép nem más, mint húspiaci kínálat. El akarod adni magad? Ezt a kérdést tedd fel magadnak.

Hallgass a barátaidra, mert okosabbak, mint te!

2013. júl. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!