Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az mennyire okés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire okés, hogy a 14 éves barátnőim azzal nyaggatnak engem, a 13 évest, hogy pasizzak már be?

Figyelt kérdés

De most komolyan, csak szerintem lenne még korán? Hova siet a korosztályom???

Engem még nem érdekel ez az egész szerelem ügy, és kezdem azt hinni, hogy egyedül vagyok ezzel:/

Szerintetek?

13/l



2013. szept. 6. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha téged nem érdekel akkor ne pasizz ha más csinálja az az ő dolga
2013. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem vagy elkésve! legyen eszed hamár a barátnőidnek nincs..
2013. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
13 évesen ilyen szépen írsz? Ha nem kamu a kérdés, és tényleg ennyi vagy akkor respect! :D
2013. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
menj micimackót nézni.
2013. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4. ,,válaszadó"!

Én elhiszem, hogy idősebb vagy, de ettől még nem kell leszólni engem.

Én csak kérdeztem valamit, amire normális választ várok.

(Amúgy a 6 éves húgom sem néz micimackót...)


A többieknek köszönöm!

2013. szept. 6. 23:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a micimackó mese aranyos :$


Ha te úgy érzed, hogy nem kell, akkor ne hagyd, hogy rád erőltessék a véleményüket. Mond meg nekik, te neked ráér az a bizonyos szerelem vonat.

2013. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ráér! Én is csak 16 éves koromban kezdtem el foglalkozni a szerelemmel, szóval van még időd, addig meg szeresd meg a Micimackót, mert nagyon aranyos mese és én még mindig nézem hébe-hóba :D
2013. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rendben van.

Engem a téma érdekel, van első szerelmem is, de a "pasizás" még kicsit korán van.


14/L

2013. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is így vagyok vele mindig az osztálytársaim mondogatják ,hogy jaj becsajoztam meg az előbb hívott a "pasim" vagy "csajom" ,de szerintem ez nagyon szánalmas...:/


13/L

2013. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Manapság azért siet minden "kiskamasz" a szerelemmel, mert ez ilyen divat lett a 21. században. Persze, mindenhol akadnak kivételek, de ugyanakkor ku*vákból és transzvesztitákból is van bőven. (hogy ne csak a női nemet szidjuk XD)

Neked ettől függetlenül nem kell beállnod a sorba, még akkor se ha cukkolnak ezzel. Szeresd annyira magad, hogy tudd, "eredeti" vagy, és nem ilyen plasztik utánzat. (ezzel persze nem a barátnőidet akarom ócsárolni, ugyanis biztos ők is egész normális fajták, csak kicsit "korábban érnek". :)

És ne aggódj, vannak még olyan 13 éves lányok, akiktől MÉG távol áll a szerelem.....például én. XD

2013. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!