Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velük vagy velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Kütyü kérdése:

Velük vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem, hogy eggyes dolgok számomra nagyobb elvárásúak mint másoknal. Ez így nehezen érthető, de mondok példákat:

-Mások egyszerű talizásnál megtudják csókolni a lány, én nem pont azért nem merem mert fèlek az elutasìtástól, hanem én úgy gondollm a lányoknak ehez több idő kell.

-osztálytársamék orális kielégitéshez jutottak, max 1-2 hét járás után, én is benne lennék ilyenekben:) de úgy érzem a lányoknak több idő kell ehez.

Erre ő azt mondta nem kell ennyire komolyan venni.


Én vagyok túl komoly, vagy azok a lányok a "belemenősek".

15f



2013. szept. 2. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vagy túl komoly, meg a lányok is ribik.
2013. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a r*bancok r*bancok nem kell velük foglalkozni ők megbánják te nem fogod 16/f
2013. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális a gondolkodásod, bár a legtöbb fiú a te korodban csak arra hajt, hogy minél előbb minél közelebb kerülhessen testileg egy lányhoz. Te legalább törődsz a lányok érzéseivel is. Keress egy olyan normális korodbeli lányt, aki szintén ilyen komolyan gondolkodik, ha rendes barátnőt akarsz, ha pedig téged is inkább a fizikai dolgok érdekelnek egyelőre, akkor olyan lányok társaságát válaszd, akik nem veszik ezt ilyen komolyan.
2013. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hjaj.. hogy is mondjam.. nem veled van a baj. Azok a lányok r#ibancok. De a fiú osztálytársaid sem normálisak. Vagy én vagyok túl régimódi. Azért amúgy nem kell mindent elhinni.. nekem is volt általánosban olyan társam, aki azzal menőzött hány csajt fektetett meg, közben meg sehol sámli :D

Ui: a helyesírásodra ügyelj

2013. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3#

Nem érdekelnek annyira a fizikai dolgok, nem irigy

elem őket..

Amúgy pont van is egy lány:)

Csak vannak bajok.. Ha érdekel: (na most mi van?:D 2) ez a kérdés neve

2013. szept. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!