Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell a nőket megalázni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a nőket megalázni? Egy szóval hogyan kell velük bunkón viselkedni?

Figyelt kérdés

Azt hallom mindenkitől, hogy a nőknek nem jön be a kedvesség, az odafigyelés, de bezzeg, azoknak akik lesz*rják őket, bunkóznak velük, megalázzák, na arra tapadnak a nők, és mindig van csajuk.


Haverom is folyton azon siránkozik, hogy Ő kedves volt a bnőjével, mindent megcsinált neki, bármit kért tőle, és elhagyta egy olyan gyerekért, aki bunkózik vele, lesz*rja mit érez a csaj, és egy nagy paraszt.


Ebből kiindulva: Hogyan kell a nőkkel bunkózni? Hogyan kell megalázni őket?(Nem a verésre gondoltam! :D)



2013. júl. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a lányokat. Én lány vagyok, de én bunkókkal, sőt aki meg is aláz olyannal biztos nem járnék.
2013. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
neked soha nem lesz csajod...
2013. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy hogy befogod a pofad es alszol!!
2013. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt a hülyeséget gondolom, hogy férfitól hallottad.


a haverod valószínűleg nem kedves volt a barátnőjével, hanem papucs volt. egy nő fel akar nézni a férfira, ne legyél papucs, ez a lényeg.


egyébként egyáltalán nem biztos, hogy a "kedvessége" miatt hagyta el a haverodat a barátnője.

2013. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak legyél velük őszinte.
2013. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is évekig ezzel szenvedtem. Verseket írtam, romantikus voltam, mindig csalódtam a lányokban. Most úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, ha egy csajnak nem kellek és ezt az illető is látja. És épp EZÉRT válok érdekessé sokszor. Nem vagyok bunkó, hanem kedves, viszont határozott. amúgy fontos az ember közérzete. Ha rossz napod van, akkor azt érzékelik. Ha pozitív vagy, akkor jobban jön át náluk.


Lényeg az hogy legyen magatartásod, ne légy túl kedves, hanem egyszerűen hass a nőkre.


Ennyi

2013. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bunkózás nem segít. Az csak a hülyer csajoknak számít legyél kedves, jófej, vicces, udvarias, a rendes csajok azt szeretik!
2013. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!