Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismerkedem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedem egy lánnyal, de kezd furán viselkedni!?

Figyelt kérdés

Úgy egy hónapja tart,elég messze lakunk,de szerintem nem vészes.

Szóval csak annyi lenne a kérdésem,h mindig én írok rá,van,h egy óráig nem válaszol,pedig végig fent van,általában én kezdeményezem a témákat,ő ritkán kérdez magától,mostanában tovább fent van,mint szokott,pedig mikor velem beszél 9 fele már elköszön.

Én elég bizonytalan típus vagyok,szó al szerintetek már nem akar velem beszélni,csak nem akar megbántani?


2013. márc. 30. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mivel még csak ismerkedtek, ez normális.. esetleg kérdezz rá, h miket szokott csinálni....
2013. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már elég sok mindent megbeszéltünk,de tudok sok mindenről beszèlni,de nem ez a gond,hanem hogy azt érzem,neki semmi kedve hozzám.
2013. márc. 30. 13:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne keresd egy pár napig. Majd írj neki megint, ha addig nem keres. Ha nem kérdez rá, hogy mért nem írtál, akkor közömbös vagy számára.
2013. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért nem hoztok össze egy talit? ott minden ki fog derülni..
2013. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most pát napig nem írtam,de ő sem írt,mikor írtam is,csak órák múlva válaszolt.

Akk sztem felejtős.

2013. márc. 30. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:
hat az... sry:(
2013. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Randira még nem hívtam,de a számát sem akarta megadni..
2013. márc. 30. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Nemhinném, hogy sok esélye van annak, hogy összejöttök..

://

2013. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar a terhedre lenni.
2013. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre egy magyar szak szó van: lesz*r.
2013. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!