Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok tanácsot adni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni, hogy hogyan is kell "megnyerően" viselkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Bármilyen szituációban, az a helyzet, hogy nagyon szeretnék már barátnőt (volt már csak régen), de mindig csak a találka után gondolok bele, hogy milyen hülyeséget csináltam miközben együtt voltunk. Ez ellen szeretnék tenni, nagyon el tudok beszélgetni bárkivel, csakhát éppen hogy odáig nem jutok el soha, hogy kettesben legyek valakivel. Még annyit, hogy valamiért csak barátként tekintenek rám a nők, és tényleg jóbna is vagyok a lány ismerőseimmel, de nem hiszem, hogy bármelyikük is járna velem. Nem értem miért. És ebben kérnék tanácsot, hogy hogyan kell jól bánni egy lánnyal ha például egy bulin találkozunk, vagy mondjátok meg, hogy mit csinálok rosszul. Előre is köszi:) 18/F

2012. dec. 1. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
előszöris légy vicces, bókolj neki, érdeklődj felőle. ha azt veszi észre, hogy érdekel téged, akkor venni fogja a lapot, és belemegy egy kapcsolatba, de idő és türelem kell hozzá. lehet nem az első lesz a "főnyeremény", lehet nem is a második. de nem szabad feladni, hanem keresni kell, és fel kell állni a padlóról akármennyire nehéz!!
2012. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jin ***** válasza:
71%
Legyél olyan mint en :D
2012. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Először mosolyogni kell rá, közelebb lépni, és lekeverni neki egy bitang nagy pofont... Ezzel fitoktattad az erődet, amimindig beválik.
2012. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2., 3. válaszolónak köszönöm a válaszát, feldobták a délutánom:)

1. válaszoló: már volt barátnőm (nem volt "főnyeremény", de jól megvoltunk), meghát a próbálkozással sincs gond, tényleg beleadok mindent, csak visszagondolva gázul viselkedem... ezen akarok változtatni legfőképp. köszi a válaszod:)

2012. dec. 1. 13:22
 5/10 Tyler913 ***** válasza:
94%

Meg kell találnod az arany középutat a két szélsőség között. Általában ott rontják el a srácok, hogy


a., Amikor tetszik nekik egy lány,mindenáron megpróbálják elkendőzni ezt a tényt,nehogy "lebukjanak" a lány előtt,ezért teljesen aszexuálisan viselkednek,kb. mintha melegek lennének,akik tényleg csak barátkozni akarnak.


b., Előadják a hősszerelmest,bókok,bonbon,virág, "mindentmegteszekcsakszeressenvégrevalaki".


Valószínűleg Te is beleesel az egyik kategóriába. Az első azért gáz,mert a lányok azonnal levágják,hogy a srác nem csak jópofizni akar,és azt,hogy nem lép,gyávaságként értékelik,ami nagyon nem vonzó.

A második esetben lép ugyan a srác,kifejezi a vonzalmát,de túl nyálasan,túl nyomulósan teszi. Ez azért taszító egy nőnek,mert a nők nagy része olyan férfit keres,akire felnézhet. Ha viszont megalázod magad,csakhogy elnyerd a figyelmét és a szeretetét,akkor azt nyilvánítod ki,hogy ő értékesebb,mint Te. Ergo nem fog hozzád vonzódni,mert a nőnek pont olyan férfi kell,akit értékesebbnek lát saját magánál.


Amint mondtam,a cél az arany középút. Férfiasan kell viselkedned, nem szabad eltagadnod a szexualitásodat,azt,hogy Te szereted a nőket, és ha egy nőt megközelítesz, az alapvetően a szexualitásról szól.

Viszont ne nyomulj kétségbeesetten. Meg kell tanulnod úgy látni magad, hogy Te vagy a díj,akit a nőnek ki kell érdemelnie. Az igazi férfi ritka, ha azzá válsz, sokat érsz. Van választási lehetőséged,nem kell kétségbeesetten futnod egy nő után,mikor vár Rád száz másik. Ne arra koncentrálj,hogy "neked nő kell,és éppen ő", hanem arra, Te milyen értékes vagy,és mit adhatsz egy nőnek. Lásd magad a nő szemével, és-bár ez furán hangzik- szeress bele magadba! Ha megközelítesz egy nőt, mindig úgy állj hozzá, hogy "úgyis bejövök neki". Ha pedig találkára hívsz valakit, állj úgy hozzá: "hogyan viselkednék,ha tudnám,hogy ez a nő szerelmes belém,hogy nedves lesz a bugyija,ha csak rám néz?"

És ez egy öngerjesztő dolog- a nők ugyanis az önbizalomra buknak. Ha megtanulod magad női szemmel szexinek látni, a nők is úgy fognak Téged látni.

Onnantól pedig nincs más dolgod,mint lazának lenni,és jól érezni magad a bőrödben. Úgy állj minden alkalomhoz,mikor nővel találkozol, hogy ő a szerencsés, amiért időt szánsz rá. Mert Te érték vagy. Ez a szemléletbeli változás kell ahhoz, hogy a nők ne csak a szárazbarátot lássák benned.


Ja,igen: ha egy nő tetszik,akkor mozdulj rá, ne várj. Ha sokat tökölsz, levágós, hogy gyáva vagy/esetleg nem akarsz tőle semmit.

2012. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5/5 nek teljesen igaza van 100%ig.


Imád önmagad, nem te érdemelsz ki egy nőt, hanem a nő kapja a megtisztelést, hogy veled lehet.


Tudom bunkóan hangzik, de én ezzel játszom. Fiatal vagyok, jól keresek, stílusom van, magas, férfias, zöld szem, barna haj. Legtöbb nőnek az ideálja.


Ha nagyon arra megyek 5-6 nőt is megfektetek egy szombat éjszaka alatt.


Legyél férfi, legyél önimádó, vedd úgy, hogy minden nőnek tetszel. :) Nőknek valóban nem kell sok ahhoz, hogy kialakuljon valami.


Szerelmet elején nem kell adni. Mert olyan nincs. A szerelem 5-6 hónap után alakul ki. Addig csak szexuális vonzódásról beszélünk. Csak azért érzed szerelemnek, mert görcsölsz rajta, s keresed az igazi párt.


Ahogyan 5/5 leírta, azért akarnak a lányok csak barátságban lenni veled, mert túl érzékeny vagy, hamar megbánthatnak téged. Hidd el, az utóbbihoz értenek. FÉRFI VAGY, FSSZAl! LEGYÉL AZ!

2013. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

Szánalmasak vagytok, komolyan..


30/n

2013. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ne hallgass ezekre, mind idióták. 5-6 nőt megfektet... haha... A 100-as véralkoholszintű neccharisnyás sarki Gizikéket nem hinném, hogy túl nehéz lenne. Nálam próbálkozhatnál aranyapám, max. egy jót kacagnék rajtad. Látszik, hogy a nőkkel való kapcsolatteremtési készséged nulla, mert tudod egy kapcsolat nem úgy kezdődik, hogy kidumálsz a bugyijából egy buta tyúkot.


Nekem mindig azok a randijaim sikerültek, amikor adva volt már eleve, hogy vonzódom is az illetőhöz. Ez nagyon fontos. Ha ez adott, akkor túlzottan nem kell erőlködnie a srácnak. Ha nagyon tetszik az illető, akkor bárhol jól érzem magam vele, mindegy, mi a program. Szeretem, ha egy pasinak van humora (nem az alpári humorra gondolok..), finoman bókol, udvarias, látom rajta, hogy van egy egészséges önbizalma, tud kommunikálni.

2013. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves, figyelmes. Éreztesd vele, hogy érdekel h. mi van vele, meg törődsz vele.. persze ez csak a normális csajoknál válik be. Vannak olyan csajok, akik bunkó hapsikra buknak, de azok olyanok is..
2013. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7. válaszoló, köszönöm a válaszod, mégha nem is a kérdéssel kapcsolatos..

A többieknek pedig méginkább köszönök mindent, komolyan ki is fogok próbálni néhány dolgot, hasznosnak hangoznak, nagyon hálás vagyok, főleg hogy jópárotok ennyit vessződött az írással:)

2013. jan. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!