Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismerkedem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedem egy lánnyal, de kezd furán viselkedni!?

Figyelt kérdés

Úgy egy hónapja tart,elég messze lakunk,de szerintem nem vészes.

Szóval csak annyi lenne a kérdésem,h mindig én írok rá,van,h egy óráig nem válaszol,pedig végig fent van,általában én kezdeményezem a témákat,ő ritkán kérdez magától,mostanában tovább fent van,mint szokott,pedig mikor velem beszél 9 fele már elköszön.

Én elég bizonytalan típus vagyok,szó al szerintetek már nem akar velem beszélni,csak nem akar megbántani?


2013. márc. 30. 13:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De máskor meg poénkodott,meg örült,h beszélünk.

M1,csak azt nem értem miért nem mondja,h bocsi,de mégsem vagy annyira szimpi, vagy valami.

2013. márc. 30. 15:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg lehet korábban örült, aztán volt egy pillanat amikor várta hogy na mikor hív randira. Persze oké a számát se akarta megadni, de lehet csak kérette magát, szóval határozottabban. Ezt most csak úgy általánosságban mondom, és nem azt jelenti hogy minden lány kéreti magát.


De szóval simán lehet ez a helyzet, hogy jó forrt a levegő minden, aztán ugye semmi, ééés szép lassan elment a nagy lelkesedés, és ez úgy meg is bélyegezte a dolgot. Szóval ennyi. Azért még várjál, ne irkálj rá, majd hátha ír ő vagy ha úgy érzed 1-2 hét múlva ráírsz. Meg mondjuk nem tudom, ha pl minden nap irkálsz neki, az hülyén is lejöhet. Nem kell annyit írni.

2013. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!