Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvette a telefonját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvette a telefonját a randin és folyton a haverjaival van és velük beszél. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 2-3hónapja lehetünk együtt és kicsit kezd zavarni hogy tényleg nincs olyan amikor a haverjai nélkül tudnánk beszélni. Ha telefonon beszélünk akkor is mindig mondja hogy várjak kicsit és akkor hozzá szól ahhoz amit a barátai beszélnek. Csak akkor nem értem minek hiv fel engem is. Plusz nem rég elmentünk randizni. Én csak párórát akartam hogy velem legyen. Aztán mondta, hogy majd utánam megy a haverjaihoz. Nem annyira zavart mert miért ne mehetne, csak aztán hivta az egyik barátja...és az még oké hogy nem halkította le a telefont de! fel is vette! most ezzel én mit csináljak?:c
2013. júl. 21. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
fiatalok vagytok ennyi! :) Majd idővel változni fog a dolog!
2013. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én férfi vagyok,de igazad van.A barátod nagyon tiszteletlenül viselkedik,és kellemetlen helyzetbe hoz téged.Én mindig kikapcsolom ilyenkor a telefont.
2013. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ja és még annyit ,hogy nyugodtan mond meg neki ,ha magától nem jön rá.A telefont kapcsolja ki vagy hagyja otthon,anélkül is van élet.
2013. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy mondom neki, hogy nagyon zavar, de nem akarom, hogy úgy érezze eltiltom a barátaitól vagy, hogy rá akaszkodom.
2013. júl. 21. 09:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kedvesen mondd meg neki, hogy zavar, ha randi közben telefonál. Lehetnek barátai, nem az a baj, de legyen olyan idő, amikor csak veled foglalkozik, rád figyel. (Egyébként ezt a pszicológusok minőségi időnek nevezik, utánanézhetsz.) Ezt így, egyértelműen, de kedvesen mondd el neki. Ne utalásokban fejezd ki magad, egyszerűen, lényegretörően fogalmazz! Az utalásokat a legtöbb férfi nem érti, kb. mintha kínaiul beszélnél hozzá. Sok sikert!
2013. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem különösen idegesít mikor egyik haverommal találkozok és annak is érkezik hívása aztán képes hosszakat hápogni rajta. Amilyen nagypofájú vagyok, ezt szóvá is teszem neki.

Tahóságnak tartom eleve az ilyen telefonos dolgot és most általánosságba véve gondolom, nemcsak párkapcs. Engem kifejezetten idegel. Földhöz tudnám vágni.

Őszintén? A srác egy b....sz.

26/F

2013. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen akkor majd beszélek vele.:)
2013. júl. 21. 09:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy szoktad neki szóvá tenni? Próbálok valami finom de eléggé érthető utat keresni mert már a múltkor is mondtam neki, de hát az kb tartott 20percig.:|
2013. júl. 21. 10:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondom neki, ha már ő elhívott pl. hogy sörözzünk, akkor ne a telójára akaszkodjon már hanem foglalkozzon élőbe a vendéggel. Én is tisztelem annyira a másikat ha elhívom magamhoz hogy igyekszem rövidre fogni a beszélgetést telón és élőben a vendéggel foglalkozni.
2013. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szádat... Egy kapcsolatban nem lehet probléma, hogy ezt megbeszéljétek.Lehet, hogy fel sem tűnt neki, hogy ez téged zavar. Hát mond el neki, nem nehéz.
2013. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!