Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvette a telefonját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvette a telefonját a randin és folyton a haverjaival van és velük beszél. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 2-3hónapja lehetünk együtt és kicsit kezd zavarni hogy tényleg nincs olyan amikor a haverjai nélkül tudnánk beszélni. Ha telefonon beszélünk akkor is mindig mondja hogy várjak kicsit és akkor hozzá szól ahhoz amit a barátai beszélnek. Csak akkor nem értem minek hiv fel engem is. Plusz nem rég elmentünk randizni. Én csak párórát akartam hogy velem legyen. Aztán mondta, hogy majd utánam megy a haverjaihoz. Nem annyira zavart mert miért ne mehetne, csak aztán hivta az egyik barátja...és az még oké hogy nem halkította le a telefont de! fel is vette! most ezzel én mit csináljak?:c
2013. júl. 21. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én csak szex előtt szoktam lenémítani a telefonomat. Volt olyan barátnőm, aki képes volt leszállni rólam, ha meghallotta a telefonját. (Szerencsére olyankor ritkán hallotta meg.) Ez tényleg kiábrándító.

De egy randin nem kapcsolom le. Látom, hogy ki keres és eldöntöm, hogy fel kell-e vennem. Azt is lehet mondani telefonba, hogy most nem érek rá, majd később visszahívlak.

2013. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az nem "ráakaszkodás", hogy elvárod tőle: ne legyen bunkó.

Ha nem érzi a különbséget, hát....

2013. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy: Barnabás, van egy kis problémám. Meg tudsz hallgatni? (Erre valószínűleg azt mondja, hogy igen.) Az a problémám, hogy eléggé zavar, hogy mikor együtt vagyunk kettesben, gyakran telefonálsz másokkal. Én ettől úgy érzem, hogy nem figyelsz rám ilyenkor igazán, nem szánod rám az idődet. Szeretném, hogy legyen olyan idő, amikor ketten vagyunk, és csak rám figyelsz, és legfeljebb a nagyon-nagyon fontos hívásokat veszed fel. Hogyan lehetne ezt szerinted megoldani?


Figyeld meg a hármas szerkezetet: ["engem" vagy "én" kezdettel érzelem leírása], [másik viselkedésének leírása], [viselkedés következményének leírása]. Ezt én-üzenetnek hívják, ennek is utánanézhetsz. Sokkal hatékonyabb, mintha a mondatot vádlón, és "te" kezdettel mondanád: "Te sosem figyelsz rám igazán, mindig a haverjaiddal telefonálsz, mikor együtt vagyunk!"


Ha megbeszéltek egy megoldást, és utána nem tartja be, akkor röviden (2 mondat) mondd el neki újra, hogy ez neked probléma (de továbbra se vádlón, hanem a fenti hármas tagolást betartva), aztán nyomatékosítsd, hogy ez neked igazán fontos. Aztán kérdezd meg, hogy miért nem sikerült neki a megbeszélteket betartani, és mi lenne őszerinte a jó megoldás. Ha pedig 4-5 ismétlés után se ritkul az ilyesmi, akkor választhatsz, hogy beletörődsz, hogy ő ilyen, vagy keresel mást.

2013. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!! Majd akkor megpróbálok beszélni vele.c:
2013. júl. 22. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!