Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai fiatalabb srácok mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalabb srácok mint pl.19-20-21 évesek mért olyan félénkek velük egykorú lányokkal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne:/

nagyobb társaságban hú de lazák amikor meg ismerkednének az emberrel teljesen mások

2013. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért általánosítasz?

Amúgy meg pont az a korosztály,ami a legjobban fél a visszautasítástól.

Én merek kezdeményezni.De alig látok olyan lányt akinél érdemes lenne.

19F

2013. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy csak állandóan veled vannak elfoglalva, cseszegetnek, poénkodnak veled, mosolyognak, szemeznek de semmi több, lépni nem mernek, mondjuk elhívni valahová stb...
2013. jún. 22. 13:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Én azért nem, mert túl magasak az elvárásaik.
2013. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akartalak megsérteni, hogy általánosítok, jó persze vannak olyanok is akik mernek kezdeményezni, de a legtöbbjük nem olyan.
2013. jún. 22. 13:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Ami igaz tényleg töketlenek.

De a legtöbb ilyen korú lány hercegnőnek képzeli magát :/

2013. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dreed ***** válasza:

ez az a kritikus korosztály :(

Bennünk van a visszautasítástól való félelem is,meg hát a mai világban nagy konkurencia lett a sok tini csajszi akik idősebbet akarnak.

2013. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*Mármint azért nem szólítom le őket.
2013. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát.

Én az érettségi után technikusi képzésre mentem.Majd jelentkeztem katonának.Valamivel picit komolyabb jellemem van mint az átlag korombelieknek.

Sok korombeli lánnyal ismerkedtem.Egyetemistákkal,dolgozókkal....

De átlagban sokkal idősebbet kerestek mint én.

Tehát hülye agyammal arra a következtetésre jutok,hogy idősebb pasira vágynak

2013. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Én nem igazán értem miről beszélsz.. Én pl 21 éves vagyok, barátaim is velem egyidősek, de elég sokat ismerkedünk csajokkal és egyikőnk se "félénk".. Most ezt nem azért mondom, hogy csodálkozzatok, hogy ilyen srácok is vannak, hanem csak azért, hogy jó lenne ha nem asszociálnátok pár puhap*ccel minket.

Az, hogy rózsaszín pólós 20kg-s srácokkal ismerkedsz kedves kérdező, az meg nem az én problémám. Általában ők azok, akiket esténkét be kell takargatni, meg mesét olvasni, hogy elaludjanak.


Én sosem féltem az elutasítástól, persze volt, hogy megfordult a fejemben, hogy mi van ha elküld, de szerencsére nem sokszor fordult elő ilyesmi, másrészről az elutasítást fel lehet fogni úgy is, hogy hasznára váljon az embernek. ;)

2013. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!