Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai fiatalabb srácok mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalabb srácok mint pl.19-20-21 évesek mért olyan félénkek velük egykorú lányokkal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 13:13
1 2
 11/15 Dreed ***** válasza:
35%

"20kg-s srácokkal ismerkedsz kedves kérdező, az meg nem az én problémám. Általában ők azok, akiket esténkét be kell takargatni, meg mesét olvasni, hogy elaludjanak.

"

Szerintem ez nem a testtömeg függvénye kedves utolsó válaszoló.


Rengeteg magyarázata lehet,akár lelki,akár testi gondok miatt is.


Az meg hogy valakinek nincs önbizalma,példa lehet rá a magadfajta degenerált aki megkülönbözteti az embereket kinézetük alapján.


Ez szerintem jó példa volt a kérdésre.


ui. Most vegyél elő 1 szótárat és fordítsd le,kedves utolsó tökéletes válaszoló.

2013. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Dreed.


A szótáras poénodon mosolyogtam egy jót, gondolom valami beszólás akart lenni.. Sajna nem igazán jött össze, de a próbálkozást díjazzuk, kapsz egy zöld kezet rá:)


Szeretem az ilyen embereket, akik szerint csak azért mert adok magamra, konditerembe járok meg ilyesmik, már egyből arra következtetnek, hogy nekem az egekben van az önbecsülésem. Nos, téves.

Viszont én ezt jól titkolom, eddigi tapasztalataim alapján, a magabiztos figura sikeresebb, mint aki sajnáltatja magát. Nem vagyok tökéletes messziről sem, sosem állítottam magamról, viszont elfogadom magam olyannak amilyen vagyok.


Abból, hogy te csak a negatívumokat szűrted le a kommentemből az a gyerekes felfogásodnak köszönhető.


Feltélezem a Dreed fotelprofesszor ebben a hozzászólásban is olyan dolgokat fog keresni, amiket szépen kedvére értelmezhet. Már várom a következő válaszát:)

2013. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mert a lányoknak manapság tökük nőtt. és a fiatalabbaknak még nincs akkora
2013. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dreed ***** válasza:

Nem,félre érted...

Nem téged nézlek le,sőt nem ismerlek így véleményem sincs rólad,egyszerűen csak hülyeség volt felhozni ezt a 20kg-os témát mert nincs semmi köze hozzá.

2013. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bár Dreed annyiban egyetértek veled, hogy valóban vannak olyanok akik azért félénkek mert lelki problémájuk van, például egy átverés következtében.


Azért a lányokat sem kell félteni, mert bár szerencsére olyan sok nem is, de van pár szerencsés srác aki olyanba szeret bele, akibe nem kéne és csak kihasználja.

Vagy csak elutasítja ismerkedési szándékát, de azt sem emberi keretek között..


Ezeknek a srácoknak nem szoktam ápolni a lelküket, nem úgy beszélek velük mint egy kisgyerekkel, éreztetem velük, hogy ők is tökösek inkább, férfiból vannak és segítek önbizalmukat visszahozni.


Attól, hogy valakit beskatulyázunk oda, hogy már egyszer átverte egy csaj és emiatt szerény srác aki félénk nem segítünk rajta.

2013. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!