Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják rendesen kezelni a szemkontaktus dolgot?

Figyelt kérdés

Azt hallom,h a mai fiúk gyávák,kihaltak a lovagok,alig udvarolnak,csak a kő kola szöveget fújják és kész.

de akkor miért van az,h ha észreveszem h az utcán vagy metron bámul egy csaj,és farkas szemet nézek vele( nem agresszíven,csak...normálisan,pár másodpercig rajta tartom a tekintetemet),akkor félrenéz.vagy ha szembejön velem,és látja,h nézem...mereven néz előre.ilyenkor biztos nő a kis önbizalma,h: huh ez a srác is szexinek tart,de...arra nem méltat,h visszanézzen.

vagy ha suliba vagy buliba észreveszem,h néz és leszólítom,akkor meg visszautasító.

ha rám néz tetszem neki.ha nem,akkor nem.vagy ez h működik


2009. nov. 1. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt nézik, hogy mit bámul ez a buta paraszt.
2009. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet h nem tetszel neki azért nem viszonozza. vagyis n ezért nem szoktam. ha tetszik akkor pedig én kezdeményezek:)
2009. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Aki kitér egy szemkontaktus elől, az általában a recesszív fél és ezzel ismeri el a másik dominanciáját.
2009. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen passzban vagyok. Ilyenen a 15-16éves kis pic.ák.. Csak sajnálni tudom magunkat.. Persze tisztelet a kivételnek!
2009. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most mivan a "15-16éves kis pic.ák"-al? mert nem lehet értelmezni a hsz-ed. és kiket sajnálsz? magadat?
2009. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok oka van ennek, nem föltétlen "nem kezelik rendesen".


Félrenéz vagy egyenesen néz előre, főleg jelenthet olyasmit, hogy zavart, zavarba jött. Másodsorban, akár azt is, hogy játszik veled. (Én is szoktam szemkontaktussal flörtölgetni, mármint tudtára adni a másiknak egy halovány mosollyal, hogy tetszik, de igen, zavarba jönnek, nem tetszek nekik, ésatöbbi.)

Ezen belül lehet az, hogy szimpatikus vagy neki, és az is, hogy az ellenkezője: egyáltalán nem.

Nyilván felfogás meg tapasztalat kérdése, melyik lány mit gondol.

(Engem ha megbámulnak, az azt szokta jelenteni, hogy "de jó srác vagy, megkóstolhatnád az ülepem" vagy azt, hogy "de b*zi vagy", esetleg "ki ez a szerencsétlen? ez nő?!" [lány vagyok mellesleg].

Ezek után én is elfordulok, meg egyébként sem szeretek mindig reagálni. Ennyi az egész. Hm.)


Szóval mindenkinél máshogy működik! ;)

Szerintem továbbra is nézelődj sokat, szólítsd le őket párszor, aztán rájössz némi idő után, általában hogyan "működnek" és mennyi a kivétel, ők hogyan reagálnak rád.

(Én csak abból tudok kiindulni, hogy egészen más, ha én lányként mosolygok egy lányra, mert ezt kissé megint máshogy fogják fel. Embere válogatja.)

Konkrét tanácsot, ötletet nem tudok adni. Sajnos-nemsajnos. ;)


17/L

2009. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szemkontaktusnak nagy jelentősége van, egy hosszas nézés túlzottan személyes, ha az egyik "erölteti", akkor a másik fog visszavenni belőle, hogy "helyreállítsa az egyensúlyt"... A lányok az utcán nem igazán fogják viszonozni EGY IDEGEN hossszas pillantásait(teljesen függetlenül attól, h tetszik v nem tetszik nekik az illető-bár azt máshogy is észre lehet venni), a jelzés felfogták, de attól még a másik marad egy idegen. A lány fordított esetben eléggé kvás benyomást keltene, meg még a végén boldog-boldogtalan rászállna...
2009. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy a túlzott szemkontaktus másik jelentése az agresszió. A határ itt is már sokszor összemosódhat....
2009. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Én utcán mindig előre nézek, nem foglalkozom a külvilággal. Se nőt, se férfit nem veszek észre, szemkontaktus épp ezért nem lehetséges. Utálom ha néznek -.-
2009. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha engem néznél azt hinném elalidtam a hajamat vagy valami ilyesmi.:DD
2010. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!