Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemkontaktus (? ). (Kérésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemkontaktus (? ). (Kérésed túl. )

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel mint barátok jól kijövünk. Nekem nagyon bejön, és szerintem én is neki.

Nagyon sokat szoktunk beszélgetni (telefonon legalább heti 2x több órákat, sokszor éjszakába nyúlóan).

De amikor személyesen beszélgetünk, eléggé bele áll a "személyes zónámba" és nem tudok vele úgy beszélni, hogy a szemébe nézek. Egyszerűen mindig lesütöm a szemem és karba tett kézzel állok. Részben azért mert eléggé önbizalom hiányos vagyok, és ezzel a "karba tett kézzel" próbálom magamat "takargatni". De nem tudom mi lenne a "normális szemtartás:)" Nézzek a szemébe? Néha-néha bele szoktam nézni meg nem csak lefelé nézek hanem csak nem mindig a szemébe. És amúgy látom hogy amikor én beszélek akkor többet nézek én rá és akkor ő se sokszor néz a szemembe, de amikor ő beszél akkor ő néz jobban én meg szinte kínosan kerülöm a folyamatos tekintetét. Mint ahogy ő se szeret sokáig a szemembe nézni, szerintem ő is kínosnak érzi.


De akkor mi jó megoldás? Amikor velem szemben áll, alig merek ránézni... Többet kéne? Az nem cikis?

Annyira nem tudom mások hogy csinálják...


2011. máj. 31. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg néha pont elkapni a tekintetét. Nyugodtan nézz rá. El sem hiszed csupán ezzel mennyit bátorítod. Egyébkét az természetes, hogy beszélgetés közben nincs egyhuzamban szemkontaktus. A karba tett kéz a zárkózottság jele. Leeshetne neki, hogy lépjen egyet hátrébb. Remélem valamennyit tudtam segíteni. Sok sikert!(:
2011. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!