Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ÁÁ, ez tök gáz, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÁÁ, ez tök gáz, miért nem tudok megnyilni rendesen?!

Figyelt kérdés

16/L vagyok és idegenek előtt, illetve rég nem látott barátok előtt képtelen vagyok feloldódni, hacsak nem telik el egy kis idő. Ez már katasztrófa, ugyanis én szeretem a szociális kapcsolatokat és nagyon jófej tudok lenni, de egyes személyek előtt egyszerűen nem megy: a távolság és hűtött állapot jellemez a legjobban. Viszont sokszor MSN-en beszélek idegenekkel és egyesekkel már az első beszédnél remekül megtaláljuk a közös hangot.


Mit tudnék tenni ? Nem akarok elvesziteni egyetlen értékes barátságot sem, főleg nem miattam.


2010. aug. 22. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Először is nem ártana elhitetned magaddal, hogy van önbizalmad. Ezután beszélgess bárkivel, akivel csak tudsz.
2010. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez velem is így van, és tetézi még az is, hogy a kívülállóknak ált. nem jön be a stílusom (akik megismernek azonnal megszeretnek). Szóval én is várom a válaszokat, de szerintem sok ember nehezen ismerkedik.
2010. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is igy cvan
2010. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen velem is ez volt, de aztán rájöttem, hogy senkitől nem kell félni. Ha valakinek nem tetszik a stílusom, akkor egyszer beszélgettünk és kész.
2010. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket, h mi az érdeklődési körük. Ha van már közös érdeklődés, jobban megy a beszélgetés tovább.

Vagy egyszerűen rúgj be, és feloldódsz:)

2010. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez velem is így teljesen, én 19 éves lány vagyok. Idegenekkel nem nagyon tudok viccelődni, beszélgetni, viszont a már jól megismert barátaimmal nagyon jól kijövök, laza vagyok, pont ezért aki nem ismer nem is annyira kedvel, aki már kiismert, az szeret általában.

Én pont most ballagtam gimiből, ott mire teljesen önmagam adtam, az 11. volt, most főiskola, kezdhetem elölről az egészet.:S

Én is erre keresem a megoldást, hogy hogy oldódjak fel, de még nem jöttem rá.

Hidd el, a barátaidat emiatt nem fogod elveszíteni, mert ők már ismernek, tudják milyen vagy, max nem lehet minden sarkon egy ismerősöd.

2010. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önbizalom kérdése az egész. Úgymond kicsit le kell nézni az embereket (persze ezt nem kell mutatni, csak hitesd el magaddal, hogy jobb vagy náluk) és így nem lesz megfelelési kényszered, amolyan minden mind1 alapon kezdesz el működni, tehát teljesen magadat tudod adni.

18L

2010. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!