Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, hogy megnyílni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy megnyílni mások előtt?

Figyelt kérdés

Sajnos elég zárkózott vagyok, s ezért nem igazán tudom... köszi szépen az értelmes válaszokat! :)


f


2011. ápr. 16. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyál valami töményet, menj ki az utcára, és mikor úgy érzed h mindenki a barátod legalább 20éve, és tudatod is vele a 20év történéseit, na akkor valamelyest megnyíltál :P


Am sztem megnyílni mások előtt annyit tesz, h bármiről tudtok egymással beszélni, nem tudnak semilyen témával zavarba hozni,...

2011. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmered mutatni a valódi énedet, felszabadult vagy, kimutatod az érzéseidet, nem vagy feszült, nem szorongsz amikor valaki társaságába kerülsz, stb...
2011. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legbensőbb érzelmeidről beszélsz őszintén semmi szépítés nélkül és büszkén vállalva minden tetted és gondolatod előttük. Én kisgyereknek nagyon zárkózott voltam félős és érzékeny és hogy ne tudjanak megbántani azért nem mertem nagyon barátkozni, de már nem törődöm annyira mások véleményével mert magabiztosabb lettem talán az hogy tanultam segített. A zárkózott emberekről süt hogy lelkileg nem stabilak, a nyitottak viszont sok pofont kapnak...
2011. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Háát ezt el lehet mondani hasonlat néven is ami kb így hangzana:

"ha a házadnak ablakai is lennének akkor nyitottabb lennél a világ felé mert be tudnál engedni egy kis fényt, nem elég ha az ajtót időnként kinyitod majd hamar be is zárod!"


ergo:


bontsd le azokat a falakat amiket magad köré építettél és adj több teret az embereknek, hogy tudjanak közeledni hozzád és ne csak egy rideg kősziklát lássanak benned!

Nyisd ki a szemed, felejtsd el eddigi életed, menj ki az emberek közé, ismerkedj, öltözz fel csinosan, légy szexy, társalogj , flörtölgess, amibe lehet legyél benne, és mondj mindenre igent!

2011. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Am mindenre nem szabad igent mondani, lásd az Igenember című filmben... mondjuk az csak egy film...

2011. ápr. 16. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj minél többet emberek közé. Először nehéz lesz lehet, hogy csak az utcán tudsz lenni 5-10 percet, de egyre könnyebb lesz. Nekem is volt ilyen. Nagyon rosszul éreztem magam az emberek között és nem is nagyon beszélgettem velük. Aztán egyre többet mentem ki és most már sokkal jobb.
2011. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!