Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki rosszul csókol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rosszul csókol, akkor mindenki dobja, akinél bepróbálkozik, tehát soha nem lesz normális párkapcsolata? Kitől fogja megtanulni rendesen?

Figyelt kérdés
Csak így olvasgattam neten hozzászólásokat meg ilyesmiket és elgondolkoztam...
2010. szept. 1. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
keress egy alanyt, akin gyakorolhatsz.
2010. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amit írtál az baromság kedvtelen kérderő
2010. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kamuuu ***** válasza:
És hiszel a netezők buz*knak???
2010. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de nem lehet rosszul:D és ha kezdetben nem megy,sem dobna emiatt vki.mert gyakorlással egyre jobb lesz:P
2010. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baromság. Én is itt olvastam egy hozzászólást: "Nem teljesíteni kell, hanem szeretni." Ha normális párkapcsolatot alakít ki egy ember, tehát olyannal, aki szereti, és viszont, akkor nem lesz ilyen gondja. Nem nagyon lehet rosszul csókolni, de ha mégis sikerül, akkor meg tudja beszélni azzal, akit szeret, és javítani rajta. Ilyen egyszerű. Ennek nem a teljesítményről meg elvárásokról kéne szólnia...
2010. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a jó csók. Ízlések és pofonok.
2010. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én nem állítom ezeket a dolgokat. csak barátnőim is mesélték,pölö hogy ez meg az a pasijuk milyen jól nézett ki, milyen jófej volt. dehát olyan gagyin smárolt úgyhogy dobták. és ez úgy elég érdekesen hatott:D gondoltam megkérdezem mások mit gondolnak erről:P
2010. szept. 1. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a barátnőid éretlenek. Semmit nem tudnak még.
2010. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én totál kezdő voltam és egy olyan lánnyal jöttem össze akinek már volt 2 hosszú kapcsolata előttem és nem mondta, hogy rosszul csókolok. Azóta is együtt vagyunk.
2010. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!