Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érzelmek nélküli embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmek nélküli embernek mennyi az esélye, hogy normális párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Aki úgy nőtt fel, hogy nem kapott elismerést (pl.: ha valamit jól csinált mindenki leszarta), nem igazán tapasztalta milyen a szeretet, vagy milyen szeretve lenni.

De nem úgy nőtt fel, hogy bogarakat égetett meg ilyenek, tehát nincs világromboló vágya, csak egyszerűen nem képes érzelmek kifejtésére.


2011. jún. 2. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
tanuld meg kimutatni, legjobb ha keresel egy érzelgősebb párt magadnak :D ám általában ha valaki jól csinál valamit nem tűnik fel mert az az elvárt, ellenben ha rosszul mindenki azzal fog szívatni.
2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon attól függ hogy mit értesz normális alatt.Érzelmek nélkül 2 ember között soha nem lesz kapcsolat.A buszsofőröm iránt is vannak érzéseim.
2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem egyszerű, de meg lehet tanulni később is ezeket a dolgokat :)
2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Normális alatt azt, hogy a másik fél segít megnyitni. De kezdetben nehéz.
2011. jún. 2. 15:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél érzelmes típus és szeret, akkor tőle meg tudod tanulni ezeket, csak hajrá, olyan ember kell neked, aki képes kimutatni és elfogadni :)
2011. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mai világban nehéz ilyet találni. Meg ki akarna egy ilyen emberrel foglalkozni?? Természetesen próbálkoztam már, de nem mindig jött össze.
2011. jún. 2. 15:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagy munkálatok előtt állsz. Ugyanis először "normálissá" kell válnod, mert zsák a foltját. Én is keményen dolgozom magamon, pozitív tapasztalatokat gyűjtök, mert ilyenkor a legfontosabb, hogy MEGGYŐZŐDJ arról, te egy értékes ember vagy. Az érzéseidet pedig fokozatosan meg kell tanulnod megérteni, megélni és elkezdeni kifejezni, felvállalni!


Az önfejlesztés útján elindulva magasabb esélyeid lehetnek, mint az átlagembernek.


Üdv.

2011. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Depressziós nem vagyok. De nem tudom, hogy vágjak bele szerintem most jön ki rajtam, hogy valami nincs rendben. Dícséret, megbecsülést nem nagyon kaptam, de ez arra öüsztönzött, hogy mindent még erősebben és jobban csináljak. De eljött az a pont amikor kezdek rájönni, hogy hiába próbálok erősebben és jobban csinálni mindent (és csinálok is) nincs értelme. Magamon kívűl nincs kiért megtennem.
2011. jún. 2. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Pedig csak magadért érdemes. El kellene már engedni azt az ideálképet, ami azt ígéri, ha eléred majd jogod lesz az életre és a szeretetre. Ez a szüleid "motiváló" stratégiájának hatására alakult ki a nevelésedet illetően. Nekem is nagyon fájdalmas szembesülni vele, hogy honnan jöttem, de azóta tisztán látom a dolgokat, amik gyerekkoromban még "fura" meg "más" szóval tudtam csak leírni.
2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem eddig nem nagyon sikerült :/
2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!