Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érzelmek nélküli embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmek nélküli embernek mennyi az esélye, hogy normális párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Aki úgy nőtt fel, hogy nem kapott elismerést (pl.: ha valamit jól csinált mindenki leszarta), nem igazán tapasztalta milyen a szeretet, vagy milyen szeretve lenni.

De nem úgy nőtt fel, hogy bogarakat égetett meg ilyenek, tehát nincs világromboló vágya, csak egyszerűen nem képes érzelmek kifejtésére.


2011. jún. 2. 15:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szóval nem tudom mennyire sugallottam, de meg kell értened a helyzetet először, egyébként nincs mihez hozzáfogni!!
2011. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Százalékot nem tudok mondani, de barátomnak sikerült. Kis visszahúzódó, sanyarú gyerekkorú srác volt, kb érzelmek nélkül. Mondta az elején, hogy abban sem biztos, hogy valaha valakit szeretni fog tudni.


Ennek már 4 éve. Azóta együtt élünk, és nemsokára gyerekünk is lesz. Szeretjük egymást, boldogok vagyunk.


Nyugodj meg, van esélyed:)

2011. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utsó kösz! Én nem vagyok visszahúzódó, csak úgy érzem, hogy azok az érzések amik általában benne vannak az emberekben bennem nincsenek meg. :S
2011. jún. 2. 16:33
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Soha egy r*hadt dicséretet nem kaptam sem otthon sem pedig máshol. Sz@rba sem vettek soha, bezzeg ha hibáztam, akkor rögtön, mint negatív példát hoztak fel.


"...Dícséret, megbecsülést nem nagyon kaptam, de ez arra öüsztönzött, hogy mindent még erősebben és jobban csináljak. De eljött az a pont amikor kezdek rájönni, hogy hiába próbálok erősebben és jobban csinálni mindent (és csinálok is) nincs értelme. Magamon kívűl nincs kiért megtennem..."


Pont ugyanez a helyzet nálam is.

De nem is másért kell megtenned, hanem magadért. Aztán ha az élet úgy hozza, akkor majd jön valaki.

Én is kaptam egy ilyen "szép ajándékot" az élettől, csak sajnos ez a dolog egyoldalú, mert neki nem kellek, le sem szar. :(


De talán majd egyszer...

2011. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem rajtam kívűl nincs más ilyen rossz helyzetben. Sajnálom, hogy neked is így alakult. A szüleimet szeretem imádom, csak igen pont ez zavar, hogy a lelkemet is kiteszem nem ér semmit. Sajnos máshol is ez van, nem csak itthon. De örülök neki valamilyen szinten, legalább lelkiismeret meg ezek annyira nem zavarnak.
2011. jún. 2. 21:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Legalább nem törik össze a szívedet, és a nárcista jellem vagy akkor még lelkiismeret furdalásod sincs :) Puszta előnyök!
2011. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!