Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de van barátja. Szerintetek van még esélyem nála? Ha igen hogy szedjem el őt a barátjától?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy újra belém szeressen? mert régen engem szeretett csak jött ez a gyerek és hát összejöttek.
2009. okt. 30. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

az utolsó 2 válaszra: nem látom értelmét a szétütésnek mivel ez akkor összébb is hozhatja őket egymáshoz( faszi megsérül csaj gyógyít- de azért köszi:)


utolsó válaszra: hát tudod kiirja msn-en hogy nagyon szereti meg minden és a képén is a csaj meg a faszi van (képet összevágott) szóval én 1 opciót választanék: amikor csak laza baráti kapcs van köztetek de mégis a legjobb fiú haverja vagy. és akkor ha észreveszed h van valami baj akkor kezdesz igazán közelebb kerülni. a te válaszodból kigondoltam egy iet. mert azért tudjuk hogy a kapcsolatok igen kevés százaléka tart örökké. ien fiataloknál pedig tuti h szakítás lesz a vége. és ha addigra nem lesz más akkor jövök én:)

2009. okt. 30. 18:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha vki egy kapcsolatot akar tönkretenni csak azért hogy elérje célját na ilyentől hányok.Van sok szép lány szal lehet nyugodtan válogatni.Nem hinném hogy jobb lenne a lelkiismereted ha tönkretennéd a kapcsolatukat
2009. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Ha igen hogy szedjem el őt a barátjától?"

Na ez az a viselkedés ami undorító. Ha a csajszi jól megvan a barátjával miért akarod őket szétszedni???

Amúgymeg azt írtad hogy ilyen fiataloknál nem tart örökké egy kapcsolat. Te se vagy túl öreg akkor miből gondolod hogy ha veled járna a csaj eltartani évekig vagy egy egész életre? Vagy csak pár hónapra jössz vele össze?

Én nem értelek... Én ha valakivel össze akarok jönni akkor azt úgy tervezem hogy eltarthat évekig vagy egy életen át. Mennyi idős a csajszi amúgy?

2009. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

-nem lenne jobb a lelkiismeretem de hát szeretem na


én is ugy tervezem h évekig vele lennék. nem magamra értettem hanem most rájuk. és amm ha jól megvannak akkor term hagyom őket. szóval nem kell véleményt nyilvánítani.:) azért kösz ez is segít vmit

2009. okt. 30. 21:00
 15/17 anonim válasza:
szerezz be viperát, boxert, sokkolót vagy pillangót azt üsd le XD
2009. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 White Fang válasza:
Velem tök ugyanez a helyzet, 20éves srác vagyok és van egy lány akivel még annó randiztam. Na most bonyolult a sztori, nem írom le, a lényeg: Azóta együtt van 1 sráccal és én meg a fejemet verem a falba. Nem szólok bele, mert látom, hogy jól megvannak, vagyis a lány is boldog. Na már csak ezért se leszek tetü és ezért se állok közéjük. Nem mennék vele semmire, inkább várok türelmesen, kibírom valahogy és majd ha eljön az én időm akkor ott leszek mellette és támogatni fogom mindenben. Kisírhatja magát a vállamon, mindenben segítek neki -hisz tényleg fontos nekem a lány- és ennyi bőven elég is lesz. Össze fog ez jönni csak idő kérdése. Én ezt mondom. Az ilyen válaszokat meg, hogy "keress mást, annyi punci van még.." stb. ezeket dugjátok fel magatoknak. Látszik nem tudjátok mi az a szerelem. Az érzelmeknek parancsolni nem lehet, ha én egy konkrét lányba szerelmes vagyok már régóta, nincs az az isten ami eltéríthet róla. Ennyi.
2010. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hívd fel Chuk Norrist!NEm dehogy csak én is pont így vagyok vele érted.
2012. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!