Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vár el egy 17 éves RENDES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár el egy 17 éves RENDES lány a barátjától vagy a jövvendőbeli párjától?

Figyelt kérdés

Nem a luxiskurv_ákra gondoltam,hanem egy rendes kedves lányra.

Mik azok amik fontosak ?

És azok közül mi a legfontosabb ?


2011. jan. 18. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az őszinteség, bizalom nagyon fontos, az is, hogy tudja bármikor számíthat rád, mindig mellette állsz. A hűség is, főleg ha ő is az hozzád. Legyél nyílt, beszéljetek meg mindent, ne legyen tabu téma semmi. Tudjon kihez bújni, ha boldog, ha fáradt, ha szomorú, ha mérges. Szerintem ezek fontosak :)


16/L

2011. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

na , akkor mondom :) 17 éves, rendes lány vagyok.

külső: ápolt (most nem mondom részletesebben, mert ez nyilván mindenkinek más, de szerintem az ápoltság mindenki számára elvárás)

belső:

-őszinte

-hűséges

-kedves

-humoros

-tiszteli a nőket

-művelt

-ill. szerintem sokan szeretik, ha a fiú tapasztaltabb náluk (nem biztos, hogy mindenki szereti, de szerintem a többség igen)

nekem most ennyi jutott eszembe. Én már megtaláltam ezt a fiút:)

2011. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Uh tényleg a humor, az nekem is fontos, jókat röhögök én is a barátommal, mert jófej :) (első voltam)
2011. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mentifantezsvér ***** válasza:
hogy szeresse és megértse.
2011. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne elvárásoknak lenniük. A lényeg, hogy érezze a szereteted.


L

2011. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak tudjátok ezzel az a gond, hogy mindenki azt írja le, hogy az ő barátja milyen és neki már ez számít.

Szerintem ő is olyan lány véleményére lenne kíváncsi akinek nincs senkije és, hogy ő mit is néz bennük (általában).

2011. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
én fiú vagyok.. de a lányoknak.. 80 % -ba semmi nem fontos csak a pénz... ennyi :O
2011. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem, én nem azt írtam le, amilyenek a barátom után lettek az "elvárásaim". előbb voltak ezek, utána lett a barátom. más kérdés, hogy hihetetlen ritkaság az ilyen srác.
2011. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Nem kell félreérteni nem offoltam, csak tényleg szerintem egy olyan lány jobban kitudja ezt a dolgot nyilvánítani mint akinek van barátja, elvégre mivel ő őt szereti ebből adódóan olyan tettszik neki.

Egyébként ilyenekre én is kíváncsi vagyok, mert a felsoroltak közül minden stimmel velem, de eddig egy komoly kapcsolatom sem lett.


Eddig mindenki csak jót mondott rólam és mégsem sikerült, hogy miért azt én sem tudom, szeretném is már megtudni, hogy mi is itt a gond. :D

Még csak nincsenek olyan rossz tulajdonságaim amivel elijeszthetnék bárkit is, nem vagyok depis sem (pont az ellenkezője, túl optimista vagyok).


Úgyhogy egy pár őszinte szingli lány véleményére én is kíváncsi lennék, hogy ők mit is gondolnak erről. :)



19/f

2011. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
bizalom, humor, kedvesség, türelem-ezt értsd szex téren is-, magabiztosság, "bikaság"-ezt értsd úgy, h ha kell, álljon ki a lányért-, legyen benne vagányság, ész, egyszóval teljesen normális. :) :P
2011. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!