Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de van barátja. Szerintetek van még esélyem nála? Ha igen hogy szedjem el őt a barátjától?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy újra belém szeressen? mert régen engem szeretett csak jött ez a gyerek és hát összejöttek.
2009. okt. 30. 10:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
üsd le a fiut xD
2009. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hagyd őket... ha igazán szereted... vagy próbáld vele finoman érzékeltetni h. fontos a számodra... de ne támadd le... ha dúl a love, akkor nem sko az esélyed...:P
2009. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi:)


1. kérdés: a leütés nem megy mert a srác 16 éves én pedig 14:)


2. ezen vagyok én is de nem tudom hogy igazán mit csináljak hogy észrevegye h tetszik nekem

2009. okt. 30. 10:59
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Bunkóság szétszedni egy kapcsolatot.
2009. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 aftersex ***** válasza:

próbálj barátként közelíteni hozzá, jelenleg én is ezt teszem... csak itt én vagyok a 16 és a srác akivel jár a 15... szóóval akár le is üthetném :P na de a viccet félretéve hívd el sétálni beszélgetni... de nemrandi! csak barátilag, észre fogja venni a lány hogy teccik neked még mindig. és ne legyél bunkó, mert az nemvezet semmi jóra.. szétszedi a kapcsolatot, de nem lesz belőle neked semmi használható.

amúgymeg annyi jó punci van még! előtted az élet :) ne ragadj le =) de azért szurkolok

2009. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
B@szki 14 évesen maradj a seggeden kis p@cs! Hadjad békiben őket., még annyi nő rohangál szabadon. Elvégre többen vannak, mint a pasik.
2009. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Haggyad békén őket!! már nem téged szeret ez van! Erről a vonatról lekéstél ne szedd szét őket ha boldogok! gyík..
2009. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

annak aki ezt irta: B@szki 14 évesen maradj a seggeden kis p@cs! Hadjad békiben őket., még annyi nő rohangál szabadon. Elvégre többen vannak, mint a pasik.


engem kis p@csözöl le amikor nem tudsz rendesen írni?:) nekem a tanár ezt a szót h békiben nem így tanította. nem tudom h te hova jártál iskolába.



és a másiknak aki legyíkozott: értelmes választ nem tudsz írni? miért kell fikázni a másikat?



a többieknek akik rendes választ tudtak írni, köszönöm

2009. okt. 30. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:
mi a pasi neve? szétütöm.xD
2009. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

attol fugg. ha szereted 1.akkor beken hagyod oket

2.akkor harcolsz erte

Nah most en akkor valasztanam az 1. opciot ha a csaj jol megvan a 16 eves csavoval es a srac se egy bunko szar.

2. opciot ha a csaj nincs oan jol a 16 eves csavoval es latod h a srac se melto keppen banik vele, vagy megcsalja. Akkor tenleg probalj csak haverkodni a lannyal es ha majd szakitanak a sraccal akkor te legyel az az ember akinek a vallan kisirhatja magat. 90%-ban osszejottok

2009. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!