Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 srác, randiztunk 2x!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác, randiztunk 2x! Kicsit távol lakunk, de mondta nem gáz a távolság, mert van kocsi szval! Felhívott azt mondta, szüksége van időre, de ennek már 1,5 hónapja! 1x beszéltünk msn-en, de nem mertem rákérdezni a dologra! Szval mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ő meg tőlem 3évvel idősebb, szval sztem meglehetne beszélni ezt a dolgot nem?? Persze a bnőjével 1,5 évig volt 1ütt,és elöttem 2-3héttel szakítottak,ezt is megértem! Csak az a helyzet,h ilyen dolgokban kicsit félénk vok, szval mit csináljak?
2009. okt. 27. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
akkor ha a végére akarsz járni, muszáj lesz rákérdezned, mást nem tudok ajánlani =S
2009. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? 2 randi után 1,5 hónap semmi, és várod a szőke herceget fehér lovon? Bázz...
2009. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ismerjük egymást,tök jóban vagyunk és két randi után...

Igen várom...

2009. okt. 30. 20:59
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondd csak, ez egy pest megyei történet? :D

21/F

2009. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem! Miért magadra ismertél?:)
2009. okt. 30. 21:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát eléggé.. Ha a srác nem mondta meg, hogy milyen parfümöt használ.. Akkor most nagyot dobbanhat a szíved!
2009. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál segíteni?? Ha már volt hasonló szitu, akkor...
2009. okt. 30. 21:24
 18/19 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem fognám magam vissza, felhívnám, valami csak kijönne belőle. Ha magadba folytod, az nem jó :) Úgy hívd fel, hogy nincs tétje. Abszolút, nincs mit vesztened, mert ha egyébként is járna veled, most sem befolyásolná az, hogy keresed-e vagy sem. Ha két ember így van, mindenképp javaslom h kommunikáljanak. Egyrészt a kételyeket hessegeted el, másrészt pedig tisztább képet kapsz, hogy szeretne e valamit egyáltalán.. Persze kihasználni ne hagyd magad. Egy lány sztem megérzi azért ha xar van a palacsintában!

De ez csak egy tanács, felelősséget nem tudok vállalni érte, de sztem tényleg nincs már vesztenivalód.

Csak okosan!

2009. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kösy:)Megpróbálom és ha lesz vmi akkor tökre örülök, ha nem lesz semmi,akkor meg ez van ezt kell szeretni...
2009. okt. 30. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!