Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esélyem sincs? Van 1 srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyem sincs? Van 1 srác akiért nagyon odavagyok, egyszer lefeküdtünk, kb 1 hónapja, azóta csak msn-en beszéltünk és ma találkoztunk elöször de nem is hozta fel a témát és én sem mertem rákérdezni.

Figyelt kérdés

Nem tudja hogy én szeretem és nem tudom mit tegyek...úgy érzem hogy menekül a komolyabb dolgoktól és ezért mondta azt utána hogy ne eröltessük pedig azt mondta jól érezte magát velem:( Már gyerekkorunk óta ismerjük egymást. ő volt általánosban is a szerelmem és én is neki :D

Szerintetek hogyan hódíthatnám meg?

Nem szeretnék olyan válaszokat hogy ribanc vagyok stb..felnött vagyok már nem tini!


2009. máj. 2. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nomd meg neki mit erzel es kerdezz ra, hogy lehete ebbol komojabb kapcsolat.
2009. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól félek hogyha elmondom Neki még távolságtartóbb lesz :(
2009. máj. 2. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De, ha elmondod Neki akkor legalább megtudod mi van, ha távolságtartó lesz akkor is tudod már, és az is lehet, hogy jól sül el, egyikkel sem vesztesz szerintem :)
2009. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a bátorságodat, és egy alkalmas pillanatban hozd fel Te a témát, és kérdezd meg, hogy az az alkalom jelentett-e neki valamit. Nem kell rögtön szerelmet vallani.
2009. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem mondanám el egy pasinak, hogy tetszik. Túl konok vagyok hozzá és túl büszke. Meg persze félnék attól, hogy vissza utasít. Ilyenkor inkább a női praktikákhoz folyamodmom. Pl. kisipem magam, elhívom valamerre. Aztán meglátom, hogy bejövök-e neki.
2009. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat megróbálok majd Vele beszélni!

Azért még várom a válaszaitokat :) Köszi

2009. máj. 2. 18:59
 7/10 A kérdező kommentje:
*megpróbálok
2009. máj. 2. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
talán nem kéne ajtóstól rontani a házba... próbálj meg közös progikat szervezni vele közben pedig legyél nagyon nőies és csábító érd el h ő akarjon meghódítani téged és ez számára is izgalmas lesz sokkal jobb, mintha már " készen megkap téged"
2009. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyan ebben a szituban vagyok.. Én megmondtam a srácnak hogy bejön meg minden és ő is mondta h bejövök neki és most vaygunk azon hogy alakul a kapcsolatunk..

Sztem te is beszélhetsz vele legfeljebb ne egyből térj a lényegre csak kérdezd tőle h jelentette e neki valamit az az éjszaka, meg iylesmik :D

Sok sikert!!!

2009. máj. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi,sok sikert Nektek is!
2009. máj. 3. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!