Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálam találkozunk, de merjek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam találkozunk, de merjek-e a rákérdezni?

Figyelt kérdés

van egy lány (17), aki pár napja szakított a pasijával. már régóta jóba vagyunk meg minden, én a kezdettől fogva beleszerettem. ő valószínűleg tudta is ezt, de én csak egy hónapja mondtam el neki (igaz h még járt a pasijával)akkor azt mondta h neki van barátja, ennyi

pár napja rákérdeztem h érzett-e irántam valamit, azt mondta h nagyon jó barátságot

jövő héten el fog jönni hozzám dvdzni, még nem döntöttük el de lehet h a diszturbiát nézzük meg

az a lényeg h próbálkozzak-e nála még, próbáljam meg átölelni, vagy kérdezzek rá h lehet.e köztünk valami?


2009. júl. 17. 23:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah én 18 vok
2009. júl. 17. 23:23
 2/14 anonim válasza:
43%
Szerintem kérdezz rá!!! Jobban elviseled ha nem jőssz be neki.
2009. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
szerintem kérdezz rá de csak szépen lassan haladj a dolgokkal!! úgy gondolom hogy tetszene neki ha vennél valami kis harapnivalót meg a kedvenc italát és beszélgetnél vele a dologról!! ha kerüli a témát kérdezz rá mért csinálja, ha pedig azonnal NEMet mond akkor szerintem sajnos EGYENLŐRE nemakar tőled semmit!!írd majd mrg hogy sikerült-e?!
2009. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az előző erőszakos válaszadóhoz csak annyit tennék, hogy csak szép lassan. ha a lány úgyérzi hogy még nem menne akkor egy pár hét múlva kérdezz rá. még ha nem is volt mélyebb a kapcsolata az előző párjával akkor is egy kicsit még ülepednie kell a dolognak. és úgyvélem hogy tényleg arra menyjen ki a játék hogy vele legyél. ne mindenáron megkapni. tényleg figyelj rá mert így is úgy is nagy érték ha van kivel megosztanod a dolgaidat.

de egy 14 éves kisgyerek fejével gondolkozz. ha tényleg szereted leygél önzetlen veleszemben. észrefogja venni.

2009. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem akartam erőszakoskodni egyáltalán!! Őszinte választ adtam!Szívből kívánom hogy sikerüljön neki
2009. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
81%

szerintem meg inkabb ne filmezeskor kerdezz ra mert ha nem erez irantd semmit es akkor kerdezed meg lesheted hogy mikor fog ujra filmet nezni nallad vagy egyaltalan elmenni hozzad...inkabb msnen kerdezd meg...ugyanakkor ha olyan a lany lehet hogy pont azert megy el hozzad;)

tudom eleg zavaros a valasz...bocs:)azert barhogy is dontessz sok sikert xD

2009. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, úgy néz ki h jövő héten találkozunk v most hétvégén.

kezd alakulni mert msnen nagyon jól elbeszélgetünk, nyugtattam a volt barátja miatt mert rossz kedve volt, és kaptam róla képeket is amit más nem láthat,

majd írok

bárcsak öszzejönnne :)

2009. júl. 20. 22:50
 8/14 A kérdező kommentje:
sokszor az volt az érzésem h többet is érez irnántam, de nem akarja kimutatni vagy nem tudom :S olyan kiszámíthatatlanok a jányok'
2009. júl. 20. 22:54
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Szia, szerintem filmnézés előtt semmiképpen ne kérdezd meg. Esetleg húzódj hozzá közelebb a kanapén és majd látod mi a reakciója.. vagy tedd a karod a háta mögött a háttámlára... innen már adott a dolog sztem:) A diszturbia am egy jó film, odabújós tud lenni ha érted mire gondolok:D Szal inkább figyeld a viselkedését meg a gesztusait a film alatt, és lehet hogy meg sem kell kérdezned tőle.. :)

17L

2009. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Mivel még a csajszinak elég friss a szakítás. Így szerintem még várj. A lényeg egy jó kis masszázs belefér.... jó kis röhögcsélés. Szóval semmiképp ne traktáld ilyen dolgokkal még. Majd alakul... nem kell sietni. Gondolj bele abba, hogy azért egy lány nem megy csak úgy filmet nézni. Najó ez magamból kiindulva nem igaz. A lényeg közel állsz hozzá. SZÖRINTEM. :) Idő mint a tenger. Mutasd azt te mennyire megbízható vagy. Engem pl.nagyon vonz ha egy hapsi nem azzal nyaggat, hogy járni akar.. meg stb. Hanem azt, hogy képes várni... de csak szerintem!
2009. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!