Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálam találkozunk, de merjek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam találkozunk, de merjek-e a rákérdezni?

Figyelt kérdés

van egy lány (17), aki pár napja szakított a pasijával. már régóta jóba vagyunk meg minden, én a kezdettől fogva beleszerettem. ő valószínűleg tudta is ezt, de én csak egy hónapja mondtam el neki (igaz h még járt a pasijával)akkor azt mondta h neki van barátja, ennyi

pár napja rákérdeztem h érzett-e irántam valamit, azt mondta h nagyon jó barátságot

jövő héten el fog jönni hozzám dvdzni, még nem döntöttük el de lehet h a diszturbiát nézzük meg

az a lényeg h próbálkozzak-e nála még, próbáljam meg átölelni, vagy kérdezzek rá h lehet.e köztünk valami?


2009. júl. 17. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Szerintem egyenlőre ne kérdezz rá. Saját tapasztalatból tudom, hogy várni nagyon nehéz ilyen estben, hiszen azonnal tudni akarod a választ. Viszont a kérdésedből az jön, le hogy a nem rég az tényleg nagyon nem rég volt, hiszen egy hónapja még együtt volt a barátjával, ráadásul azt is írtad, hogy ki volt bukva miatta.


Véleményem szerint jobb lenne,ha egy ideig csak flörtölgetnél vele, vagy megpróbálnád elérni, hogy jobban megkedveljen, és ne csak egy "nagyon kedves barátként tekintsen rád.


Mert egyrészt egy friss szakítás után nem biztos, hogy rögtön szüksége van arra, hogy ilyen direktbe rákérdezz a dologra, és ezzel úgymond elkezdj nyomulni nála.


Másrészt meg ha esetleg igent is mondana, benne van a pakliban, hogy azért teszi, mert vagy felejteni akar, vagy pedig az ex-ét féltékenyé tenni, még ha nem is tudatosan, de tudatalt ez mindenképpen lehetséges. Ez viszont hosszútávon neked lenne rosszabb.


Azt tanácsolom tehát neked, hogy várj még egy ideig, amíg túl nem teszi magát a volt barátján. Közben persze olvashatsz a jelekből, testbeszésből, és a többi. Ez a cikk a flörtölés közbeni testbeszéddel foglalkozik: [link]


Remélem nem keserít el a válaszom. Sok sikert ahhoz, hogy egymásra találjatok.

2009. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

először csak legyetek együtt mint barátok, akkor úgy is látod majd h mennyire akar közeledni feléd.

de az első találkozás alatt ne kérdezz rá!

az csak elronthatja a baráti kapcsolatot is, sajnos tapasztalatból mondom.

és ha úgy veszed észre hogy nem akar közeledni csak barátként, akkor döntsd el h mit szeretnél, mellette maradni, vagy megprobálni meg szerezni.

ami ha nem jönn össze, akkor vége az egész barátságnak is valszeg

mert nem fog úgy állni hozzád mint eddig, lehet h csak egy ideig, de lehet h végleg

én egy ideig magamba tartottam, de észre vette és elmondtam

azóta nem vagyunk annyira jóba mint az elötte, sajnos,

és nagyon hiányzik akár csak a barátsága is

25/f

2009. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez egy nem túl jó helyzet. Én azt hiszem, hogy te most a nagyon kedves barát szerepét töltöd be, akinek mindent elmondhat. Ez neked jól esik, és azt hiszed hogy sínen vagy, aztán majd a végén koppansz. Szerintem nem kéne, hogy a lelki szemetesládája legyél.


Persze lehet, hogy tévedek, és szeretne tőled valamit. Drukkolok. Ami viszont bőven lehetséges, amit valamelyik előző írt, hogy benned csak a volt barátját keresi. Nekem is hasonló szitum volt, összejött velem a csaj, aztán egy hét múlva kidobott és visszament az előző sráchoz.

2009. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

köszi a válaszokat, nagyon hasznosak !!!!!

tényleg komoly a barátságunk, mert még mielőtt összejött volna az ex-pasijával már ismertük egymást.

2009. júl. 24. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!