Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel szeretnék összejönni de nem biztos hogy tetszek neki és nem vagyok félénk a való életben de ebben a témában nagyon bátortalan vagyok.15/f és a csaj nemsoká lesz 14 szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
az a gond hogy félek az elutasítástól és amúgy is jobb egy működő barátságot elrontani? amúgy a két testvérével is jóban vagyok és nem tom ha elutasít biztos máshogy néz majd rám. kinézetemmel nincs bajom sztem nagyon csúnya nem vagyok de úgy kifejezzetten szép se és szerintetek az baj ha nem küld semmi jelet h lehet hogy tetszek neki eddig senkit nem mertem így megszólítani pedig azért nem toppmodellek tetszekek de azért szerintem jól néz ki amúgy lányok szerintetek előny a magasság (184cm)

2013. aug. 7. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félsz a visszautasítástól, de muszáj megpróbálnod, mert az is lehet, hogy ő is fél, ezért nem küld jeleket feléd. Próbálkozz be, a barátság meg fog maradni, ha olyan jó, amilyennek írtad.

És nálam pl. a magasság előny.:)

2013. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Átérzem a félelmed.

Én nemsoká elmondom neki, hogy hogyan érzek iránta. Tény, hogy nagyon félek, hogy tönkremegy a barátságunk, de én úgy vagyok vele, hogy nagyon tudni szeretném a választ.

Emlékszel a Varázslatos iskolabuszra? :D Kockáztass és légy maszatos. ;)

15/L

2013. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy azt elfelejtettem leírni h vagy egy hónappal azelőtt ő szerelmet mert vallani 1 haveromnak :(
2013. aug. 9. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!