Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szedjek fel egy olyant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel egy olyant lányt akinél tudod hogy nincs sok esélyed azaz nagyon jó barátok vagytok minden de a csaj mégse akar semmit de közben totál olyan jeleket ad mintha akarna valamit?

Figyelt kérdés
Régebben már próbálkoztam nála hivtam ki hogy menjünk el valamerre azt mondta nem ér rá mondtam neki hogy oké probáltam máskor akkor se ért rá aztán elmondtam neki a dolgokat nem akart semmi 1 év telt el és rá irt netten mintha semmi se történt volna?? Hogyan próbáljam meg felszedni mivel próbáljam??? És nem azért akarnám felszedni hogy csak átverjem hanem tényleg komolyabb kapcsolatot akarnék vele, annyit tudok hogy a csaj nagyon nincs otthon ezekben a dolgokban volt talán 1-2 pasija. 16évesek vagyunk mindketten.

2013. aug. 4. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező... én erre 9+2 év alatt nem jöttem rá. Ne fűzz hozzá sok reményt.
2013. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
légy kedves.
2013. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16évesen 1-2 pasira azért nem mondanám hogy tapasztalatlan. Nomeg nehogy 'darabra' mérjük már....

Témára térve én nem próbálkoznék semmivel. Régi ismerős vagy, érdeklődik, kész. Egyszer már lerázott. Ha esetleg akar valamit akkor majd ő kezdeményez. Bár adnék rá olyan 90%-ot hogy továbbra sem akar tőled semmit. Tégy le róla. Elutasított, tudni kell abbahagyni.

2013. aug. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
könyörögj és imádkozz hogy sikerüljön mert sztem semmi esély nincsen ráá hogy lessz vmi ebből!:)
2013. aug. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!