Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen . Bátortala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen . Bátortalan a csajoknál? (többi lent)

Figyelt kérdés
az a gond ha egy jó csak a közelembe kerül akkor vagy nem szólalok meg és így egyáltalán nincs esélyem nála,vagy ha mondok valamit akkor az nem vágódok be nála,nem keltem fel az érdeklődését irántam.Van egy fullos csaj,legalábbis nekem az és már vagy három éve nem merek odamenni hozzá...mert egyszerűen félek.Mi van ha elutasít,mi van ha meg sem bírok szólalni,mi van ha valami hülyeséget mondok....áhh nem bírnám elviselni.Lehet hogy aki elolvassa az kicsit hülyének félénknek...vagy csicskának néz de ezt senki nem mondaná ha át tudná érezni a helyzetem.Azt kérném hogy valaki adjon tanácsot mert ez így nem mehet tovább 2013-ban :).Előre is köszönöm a választ és kérem azokat a felhasználókat akik nem tanácsot vagy segítő lelkesítő beszédet kíván kommentálni az nem is írjon ide csak kattintson az x-re.

2013. jan. 1. 15:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen most is volt a szilveszteri buli eg nagyon jó barátomnál és meghívott egy fullos csajt is akit nem ismertem,nagyon tetszett nekem de sehogy sem tudtam kitalálni hogy hogyan rendezzek le vele legalább egy tetves párbeszédet,....de neeem meg sem szólaltam...és ezt utálom magamban,utána meg büntetem önmagam hogy mekkora balek voltam. :/ :(
2013. jan. 1. 15:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanáccsal nem szolgálhatok, de ha rájössz a nyitjára oszd meg velem :)
2013. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te is hasonló cipőben vagy,nem de?Feltétlen megosztom de ha figyeld a válaszokat lehet valaki tud segíteni.
2013. jan. 1. 15:42
 4/6 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem sikerült teljesen túllépnem ezen. De racionalizáltam magamban hogy:

1. Ők is csak emberek.

2. Ha nemet mond akkor sincs semmi, az élet megy tovább. Nem kell izgatni magad olyan kicsiség miatt mint a visszautasítás.

2013. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még 27 évesen is ugyanez vagyok, a szerintem jó nőkhöz képtelen vagyok szolni. Stressz, megfelelési kényszer, érthetetlen okból való önbizalomhiány, egyszerüen alap, hogy lövésem nincs róla, mit kéne szólni egyáltalán hozzá, semmi téma nem jut olyankor az eszembe, csak megy a kínos hallgatás, ami roppant égő. Kinézetemmel elégedett vagyok többnyire, az optimálisban bőven benne vagyok, de belül mégsem hiszek benne, hogy akárkivel is tudnék szimpátiát kiváltani. Ez erősen jellemfüggő.

Ezt hívják szar jellemnek, a zárkózott ,nem tudn nőzni egyáltalán kategoriába tartozol te is, meg én is.

Ez egy rohadt rossz tulajdonság, és állati nehezen lehet túllépni rajta. Igazán sose leszel olyan, aki félvállról veszi, szórakozásnak fogja fel ezt az egészet, mindig is vizsgadrukként, stresszként fogod ezt megélni, mert ilyen a jellemed. Ilyen belsővel pedig egy katasztrófan egy pokol az ismerkedés, mert a vágy, a szexuális vonzalom meg ugye tép szét belül, de semmi nem tudsz csinálni,hogy csillapítsd. Az meg nem választható út,hogy elutasítson, akkor egy világ dől össze benned, és inkább csak állsz egyhelyben, és beéred az esetleges talán összejön valami önigérgetéssel, még az is jobb, mintha konkrétan elutasítana, utána végleg lehúznád a rolót, gondolja az elméd ilyenkor.

Vannak emberek, akik nem szeretik bevállalni a pofáraesés lehetőségét, még a nőszerzésnél is többet ér az önbecsülésem alapján.

2013. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van és nehéz ez ellen tenni de hát ez vagyok(unk) én(mi).Köszönöm a válaszod,tanácsod.
2013. jan. 2. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!