Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írja sok fiú h rondák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja sok fiú h rondák és nincs esélyük a csajoknál amikor a csajok még ha nem is szépek azt mondják magukról?

Figyelt kérdés

Így totál elvágják magukat és a csajok már csak meg se akarják ismerni őket. Holott nyugodtan mondhatnák h jól néznek ki mert én innen már rengeteg csajtól hallottam h milyen szép aztán amikor küldött képet ink csak átlagosnak mondtam volna, de volt amelyik tök kövér volt.

V pasik között is van ilyen is aki helyesnek mondja magát és közbe nem is az? Csajok véleményére is kiváncsi vagyok h ők találkoztak -e már ilyen fiúval?


2012. okt. 30. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

1.) a csajokat sokkal kevesebb visszautasítás éri, mint egy "ronda" férfit, így marad önbizalmuk

2.) ezt az önbizalmat tovább erősítik a magukat benyalni akaró tagok a lányokban a kedveskedésükkel

3.) ne akarj egy nőt megérteni...

2012. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az őszinteség nem bűn.

a ronda lányokat ki nem állhatom, mert soha nem csak a külsejük a probléma, beteg a lelkük is. ha meg még öntudatosak is a rondaság mellé, na az az igazi katasztrófa.


egy ronda srácnak többet kell tepernie és nyilván mindig lesznek olyan lányok, akinél labdába sem rúghat. ezzel nincs baj, csak stílusra, életérzésre, gondolkodásra hasonló lányt kell keresni.

2012. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem ők is kapnak elutasítást bőven vagy ha más nem kudarcot h senki nem dicsérgeti őket. Mert én is azokat a lányokat szoktam akik bejönnek nekem, akik nem őket én se dicsérgetem, de rosszat se mondok rájuk, max annyit h bocsi de nem vagy az esetem.

Engem se bántott még meg 1 csaj se h csúnya lennék, max annyit mondanak h nem jövök be nekik, de több is mondja h nagyon helyes, jóképű vagyok, pedig szerintem túloznak, de ezt én is így szoktam h ha tetszik egy lány akk úgy bókolok neki mintha ő lenne a világon a legszebb :)

2012. okt. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!