Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon megharagudott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon megharagudott?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy pár éve volt egy 9 hónapos kapcsolatom...Ilyen gyermek szerelmnek indult, de nem az lett belőle, mivel hat év után is még vannak érzélmek. (remélem nem csak felőlem.) Nos 6 év után újra találkoztunk pénteken délután, szombaton délután és este...Na az este mi utcabálba mentünk csak a helyzet az hogy én nagyon berúgtam akaratom ellenére...Mentségemre szóljon hat millió fok volt és el is szoktam az italtól. (nem is tervezem, hogy rászokok.) Megkérdeztem a menyecskét , hogy mi volt, hogy volt azt mondta a vége felé kicsit idegesítettem , de maradt volna még és szerinte minden jó volt. Na most ezt írta a még: "A keddi talit majd megbeszéljük. :) " Szerintetek nagyon megsértődött??? Nagyon szégyellem magam ez miatt neki is elmondtam ezt , és nem szeretném, hogy a keddi találka rovására menjen a tegnapelötti este...csak értelmes választ teljesen kétségbe vagyok esve!! Köszönöm!

2013. aug. 5. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

ne legyél, lehet hogy teljesen másról akar beszélni veled

csak nem az a baja, hogy kicsit sokat ittál

szerintem szinte biztos hogy másról akar

lehet hogy jóról

2013. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam neki olyat is, hogy "Nagyon nem szeretném ha a múlt esti kiingásom a keddi találkozás rovására menne." És azt írta, hogy megbeszéljük. Pozitív dolog amit tartja még bennem a lelket, hogy nem kertel, amit gondol mondja, nem is szépít semmin. Tehát hogy akart még maradni és azt mondta akkor így is volt, etc.
2013. aug. 5. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak mutasd ki, hogy tényleg rosszul tetted a dolgokat.
2013. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan hogy tehetném? Nem akarom túl szájbarágósan de értéktelenül se.
2013. aug. 7. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Valahogy így:

Szeretnék bocsánatot kérni a viselkedésemért. Már hosszabb ideje nem ittam alkoholt, és ez most így a meleggel együtt soknak bizonyult. Mostantól kicsit jobban fogok figyelni, ha innék.

2013. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt már elkúrtad, nem is kicsit, hanem nagyon! Amúgy kedden volt valami? :D
2013. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedd??? Miféle kedd? Mi lett volna?
2013. aug. 7. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!