Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin szexelni gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szexelni gáz?

Figyelt kérdés
Ha első randin adom oda a pasinak magam az késöbb gond lehet a kapcsolatunkra nézve?

2013. aug. 3. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát azért ne az elsőn már...

az kicsit könnyűvérűségre utalna.

várj a 3. randiig kb.

2013. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Mindenképp várj vele,mert nem ismered eléggé ahhoz hogy bízz is benne testileg és lelkileg is.
2013. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Onnantól otthagy a francba. Ilyen nő nem kell az értelmesebbjének.
2013. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem gáz,de utána ne lepődj meg,ha esetleg nem hív többet.

Én ha komoly kapcsolatot akarnék kialakítani,akkor tuti nem adnám magam oda a fiúnak.

2013. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha már első randin szexet akarna tőlem vki, akkor tuti hagynám a fenébe, mert őt sem biztos a személyiségem érdekli..
2013. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen helyzetben vagytok, és hogy jön össze az első randi.

Én a párommal és az exemmel is lefeküdtem az első randinkon. Mondjuk ismertük egymást már régről, szóval nem az a klasszikus első randi volt.

Mindketten tudták, hogy számomra a szex nagyon fontos, viszont egyébként is ismertek, szóval nem az alapján ítéltek meg, hogy az első randin lefeküdtem velük.

Mondjuk a párommal eleve csak szexkapcsolatnak indult a dolog, és érdekes, mindezek ellenére belém tudott szeretni.


És a legfontosabb: tényleg belém! Nem egy álarcba, felvett társadalmilag elfogadott viselkedésbe, hanem abba, ami valóban én vagyok. Szerintem nem érdemes az embernek megjátszani magát, hiszen úgy a lehetőségét is elveszi annak, hogy a másik tényleg megismerje. Ha oda akarod adni magad (csúnya kifejezés, miért odaadni? Pont ugyanannyira lefekszel vele, mint ő veled), tedd azt. Tedd azt, ami jólesik. Ha a másiknak ez nem elfogadható, mehet a levesbe. Azt az embert kell megtalálnod, aki azt szereti, ami te vagy.

2013. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Szia!


Miért van az, hogy mindenki felpróbálja az új csajt az első randi után, csak én nem mertem még ágyba cipelni egyet sem..? Most ettől nyápic lennék?


Esetleg egy képet mutatnál magadról? (Csak hogy tudjam, hogy milyen kinézetű csajoknál érdemes legközelebb udvarolni)

2013. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

dehogy gáz

A cipőt is felpróbálod mielőtt megveszed nem?

2013. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem használnád az "oda adom magam kifejezést", hanem azt, hogy lefekszünk, akkor nem lenne gáz. Így igen. Ez a kifejezés úgy hülyeség, ahogy van. Szexeltek, nem adsz neki oda semmit, főleg nem magadat. Csak azért, mert lefekszel valakivel, az illető nem fogja birtokolni a testedet.

Egyébként meg nem gáz, ha mindketten akarjátok. miért lenne? :) a szex jó dolog.

2013. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

9#


Amennyiben szűz,az "oda adom" kifejezés teljesen pontos,de a sima párkapcsolaton belüli első szeretkezésnél is elfogadott ez a kifejezés. Úgyhogy ez már csak kötekedés.

2013. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!