Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor miért nem lehet hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor miért nem lehet hamarabb szexelni? Mondjuk az első randin?

Figyelt kérdés

Néhány lány, aki nem tartja magát ri_bancnak azt szokta mondani, hogy hiába találta meg az igazit, ha az ágyban nem illenek össze...

ennek kivédése ellen, ha az első randin mind a két félnek bejön a másik, miért nem lehet szex? így hamarabb kiderülne hogy az ágyban is egymáshoz illenek-e vagy sem, tehát egy csomó időt megspórolnának, és nem vágnák bele magukat egy olyan kapcsolatba amiben csak később derül ki, hogy más a két fél szexuális igénye.

Ezt miért nem tudják megérteni a lányok, hogy ez lenne a legoptimálisabb?


2010. jún. 15. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
mert ez optimális esetben a "járás" alatt kiderül
2010. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha nem illenek igazából össze csak pazarolják egymás idejét addig!
2010. jún. 15. 13:36
 3/6 nielindi ***** válasza:

lehet az elsö randin is szexelni, senki nem mondta, h nem. sokan irják, h több honapot KELL várni, meg mittomén... de sztem felesleges. sajnos tapasztalat, sokáig vártunk az exemmel (nem miattam...) és kiderült, h nulla. és persze akkor szexeltünk, amikor már nagyon szerelmes voltam. nem müködött a szex, a szerelem is halványodott, szakitottunk.

azt nekem ne mondja senki, h ha szeret valakit, akkor biztos jo a szex, és ha nem is annyira jo, akkor lehet jo egy kapcsolat.

szoval szerintem jobb minél elöbb kideriteni, h összeillik-e 2 ember, vagy nem. nem feltétlenül az elsö randin, de nem honapokat várva.


23/L

2010. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de hülyék vagytok Istenem!


ha szexxel ismerkednek meg egymással, az miben jobb? tökmindegy, mert akkor meg lehet, hogy a szerelem nem lesz meg, és ugyanott vagy, ismét időpazarlás!

Ennyire ostobák a lányok?????

2010. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ennyire
2010. jún. 15. 13:41
 6/6 nielindi ***** válasza:

ez nem ostobaság kérdése.

nyilván nem minden beprobálkozo pasit tesztelek le, és nem ismeretleneket. akivel beszéltem már többször, ismerem, majd elhiv egy randira, és azért megyek el vele randizni, m bejön, ahogy eddig megismertem, és eltudok vele képzelni egy komolyabb dolgot is. ha nem passzolunk, és pár randi után kiderül, h mégsem olyan, mint képzeltem, akkor annyi volt. ha a szex jo volt, akkor felfogom ugy, h legalább szexeltem egy jot. nem értem miért kell ekkora feneket keriteni a dolognak amikor már nem tini valaki.

2010. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!