Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha egy fiu a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy fiu a második randin szexelni akar?

Figyelt kérdés
tegnap randiztam egy fiuval másodszorra.nem mondta meg yniltan h sexelni akar, csak a nyakamat csokolgatta. félek ő olyan fajta fiu akinek egy lány csak arra kell.mit tegyek h a sexen felülkerekedjen az h megakarjon ismerni? és hova menjünk 3madik randira ahol sokat beszélgethetünk és jó a hangulat?
2009. jún. 6. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól még mert elkezdte nyalogatni a nyakad nem feltétlenül akart veled szexelni. Lehet hogy csak kedvedben akart járni, mert sok lány szereti ha a nyakát nyalogatják, csókolgatják. 16/F
2009. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
ez csak rajtad mulik hogy szeretnél-e a második randi után lefeküdni a sráccal.. Meg kell vele beszélni h egyáltalán komolyak-e a szándákai vagy csak lyukra játszik. Ha fonto neked akkor beszéld meg vele a dologd vagy egyszerűen csak utasítsd vissza a közeledését. És sztem egy étterem vagy vami hasonló ahol jó hangulat van és kellemesen tudtok beszélgetni. Sok sikert 21/F
2009. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyak csókolgatásból még nem következtetnék konkrétan erre, de ha másfelé is próbálkozik akkor nagy valószínűséggel szerintem csak arra kellenél neki. Én egyszer discoban összejöttem egy sráccal. Aznap délután taliztunk és már bepróbálkozott. Mint utóbb kiderült csak arra voltam jó neki:(
2009. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18/L az utolsó;)
2009. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 14?

Abból, hogy a nyakad csókolja, nem következik, hogy rögtön szexet akar. Várj egy kicsit, és közben próbáld megismerni.

2009. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Te is csináld ezt vele aztán ha túl merész "köhögj feltűnően" vagy vmi ilyesmi =)

2009. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!