Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként férfit hogy hívhatné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként férfit hogy hívhatnék randevúra?

Figyelt kérdés
Szeretném őt jobban megismerni,közelebb kerülni hozzá de nem tudom,van-e esélyem.nem tudom meleg-e ő is.Egyszer megsimogattam és nem szólt rá semmit.nem csak szexkapcsolatot szeretnék vele.

2013. júl. 28. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Odamész aztán


"szióka cicabogár, nincs kedved egy forró kávéhoz? Utána esetleg még melegebb lehetne a helyzet, értesz ugye?"

2013. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Ezen jót vigyorogtam de én ehhez túlságosan zavarban vagyok ha beszélgetünk.
2013. júl. 28. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Most jól értelmezem, hogy te homár vagy?
2013. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
randire ne hívd el, randira olyat hívunk, akiről tudjuk, hogy van esély valamire. ha azt sem tudod meleg e, akkor először is azt kellene kideríteni. ha már tudod, hogy igen, akkor elhívod valami sörre, sétálni, piknikre, vacsorára, kiállítsára stb..
2013. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
@13:21 hát neked vág az eszed mint a borotva
2013. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy esély mindig van, elvégre néz, mosolyog, és nem pofozott fel, amikor megsimogattam.

Igen, homár vagyok:) de most én kérdezek, ti meg válaszoltok, köszönöm

2013. júl. 28. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok! :)
2013. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jocoka360 ***** válasza:
Kínáld meg sörrel
2013. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!