Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női logika? Lányok, hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika? Lányok, hölgyek, asszonyok, kérem válaszoljanak, mert szerintem erre én sohasem tudok rájönni férfiként

Figyelt kérdés

Adott egy nőnemű lény, aki x helyen dolgozik, pár napja kezdeményezésképp szóba elegyedtem vele, amimek a vége az lett, hogy megkaptam a mobilszámát. Jelzem, nem voltam se, bunkó, sem erőszakoskodó, stb..

Van egy táblagépen, amiben sim kártya van elhelyezve, de hívásokat nem áll módomban kezdeményezni, sem fogadni. Ezt tudattam is vele. Azóta írtam pár üzenetet, de válasz nem érkezett. A szám biztos hogy jó, tehát az a fajta tévedés kizárva. A kérdés pedig az lenne, hogy mi lehet az oka annak, hogy nincs válasz, miközben előtte úgy tűnt, kedvel. Ha pedig nem, akkor egyáltalán miért adta meg? Én nem várom, tényleg nem, hogy erre menjen el az egyenleg részéről, lehetne megoldást tálalni, de véleményem szerint nem lenne túl nagy dolog egyetlen sms-t küldeni, akár azzal, hogy nem áll módjában erre költeni, vagy azzal, hogy meggondolta magát, vagy akármi..

Tehát először is elnézést a hosszas magyarázatért, másodszor tudom, hogy az lenne a legkézenfekvőbb, hogy felhívom másról, utóbbit valószínű, hogy megteszem, de előtte szeretném tudni, hogy mi lehet mindennek az oka, mert tényleg elképzelésem sincs.

Köszönöm


2013. máj. 10. 21:52
1 2
 1/17 serenaviro ***** válasza:
Szerintem nem érdemes túlkombinálni. A kérdést is túlfogalmaztad kicsit. Egyáltalán nem tudjuk ennyiből kideríteni, hogy mi a helyzet, úgyhogy a legjobb, ha felhívod vagy felkeresed személyesen.
2013. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

az üzenettel lehet a gond, talán túl nyomulós, ilyen esetben mindig felhívni kell!

alapszabály... ezekután hívd fel, ha nem veszi fel, akkor azt veheted lekoptatásnak

2013. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ne hívd fel mert akkor nyomulasnak veszi!Akkor vegkepp elveszted!varj
2013. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

na, sejtem mi les a gond, 2. vagyok

az lesz a gond, hogy egyáltalán nem válaszol, de te nyomulsz, mint az állat, már több üzenetet is küldtél, nagyon szarul közelítesz.. ez abból is látszik, hogy 200 szavas hülyeséget kiírsz vadidegeneknek a netre, annyira el vagy keseredve csak azért mert egy nőlény nem hajlandó válaszolni.. na ez a rossz közelítés, ez nem megfelelő..

nagoyn reakciófüggő vagy, ez taszító.. a több üzenet meg mégtaszítóbb.. szerintem ezt nagyon elrontottad..


mit írtál az üzenetekben?

szerintem valami olyasmit kellett volna az elsőben, hogy jó lenne összefutni valamikor, mit gondol erről?

ha erre nem válaszol, az valszeg lekoptatás lesz, viszont 2. üzenetben maximum annyit lett volna szabad, hogy te nem erőltetsz semmit ,ha nem ír akkor nem lesz semmi, nincs időd barkóbázni

2013. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3as, te barom


na igen, ő valszeg nem akar neked segíteni, vagy sima kocka

2013. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mégis mire várjon te hülye? fejtsd már ki a gondolatmenetedet...
2013. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jajj, miattam ne legyen itt nézeteltérés :)

Azért írtam sokat, mert talán így érthetőbb, mi a kérdés. Elkeseredve sem vagyok, csak szimplán nem értem. Nyomulós sem vagyok, 3 üzenetről van szó, amiből az első egy köszönet a számért pl.

Talán páran félre is értettek, hiába a hosszú magyarázat :)

Talán úgy is megközelíthetnénk, hogy mi ezzel a célja és mi járhat a fejében mikor ilyen -számomra értelmetlen- tettekhez folyamodik, ahellyett, hogy én mit csináljak most.

2013. máj. 10. 22:18
 8/17 anonim ***** válasza:

- Lehet meggondolta magát

- Lehet nem emlékszik már rád

- Lehet nincs pénz a kártyáján

- Lehet közben lett neki másik pasija

- Lehet rossz számot adott meg hogy lerázzon téged



Egy nő :))

2013. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az nem fordult meg a fejedben, hogy egész egyszerűen nem tud mit írni válaszként?


Nézd! Az, hogy egy nő megadja neked a számát, nem feltétlen jelenti azt, hogy akar tőled valamit. Szimplán megadta, hogy elérjétek egymást mondjuk késés, munkahelyi projekt, vagy ilyesmi miatt.

2013. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyből ez ugrott be: Hogy mondtad neki, hogy nem kezdeményezel és fogadsz hívást arról a számodról? Nem értette félre, hogy arra írni sem lehet, mert úgysem olvasod el, vagy hasonló...?

Én a helyében válaszolnék, ha tényleg tetszettél elsőre :D

25/N

2013. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!