Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin csók? Helyes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók? Helyes vagy nem? Főleg lányok válaszoljanak.

Figyelt kérdés
Egy lányt elhívtam moziba. Kicsit ideges vagyok, mert ez lesz az első ,,komoly" randim. Amúgy előzetesen már ismerem, egy suliba járunk. Illik ilyen korban a randi végén megcsókolni a lányt??? 14/F

2012. nov. 5. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

14 évesen gáz...


24-en akár a szex is belefér.

2012. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igen. De ha nem is juttok el a csókig, öleld át, nézz a szemébe stb.. Amugy szerintem az első randin kell a csók, főleg ha már ismered. "Na ha a 2.randi után nincs csók, akkor régimódi vagy. Ha a 3. után sincs, akkor meleg."
2012. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Belefér egy szimpla csók, smárolás még nem
2012. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem első randin még ne. Adj neki egy puszit, és figyeld a reakcióját. Ha amikor közeledsz, elfordítja a fejét, arcra puszi (de ne csináld túl gyorsan, hogy érkezzen lépni. De 14 évesen még hanyagoljátok a csókot első randin.
2012. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan aranyos..hogy léteznek még olyan fiúk ilyentájt..akik moziba hívják a lányokat és nem skype-on vagy fb-n akar velük csak beszélni..akár ismeri régebb óta akár nem.:DD am. szerintem első randin még ne ..de aztán kitudja lehet a csajszi cselekszik.:DDD hajrá!:) 14/L
2012. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja és ne izgulj ..ne legyél feszült ink. vedd lazán a dolgot. a másik..egy lány nagyon szereti ha megöleli a fiú..szóval ölelgetni ölelgetheted.:) (előző)
2012. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
S, 16 ÉVESEN KORAI? xd
2012. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen szájrapuszi típusú csók belefér, pláne ha jól érzitek magatokat. Ha adódik helyzet ne hagyd ki ;) 21/F
2012. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én 15 (igazából 14 de ez a 2 nap a szülinapomig semmi) vagyok, és van egy laza kapcsolatom. Szerintem ha nem megy a csók próbálj egy arcpuszival, és egy öleléssel távozni, ha az se akkor integess neki ha újra meglátod 10 perc múlva, de ha együtt mentek haza, akkor még szedj ki belőle egy kis infót, mint pl.: mi a kedvenc színe, van-e háziállata, ha van mi és hogy hívják, szóval próbálj közeledni hozzá. FONTOS: Ne próbáld meg kényszeríteni arra hogy veled járjon, és ha megkérdezed tőle, hogy jön-e új randira véletlenül se keltsél szomorú látszatot, ha nemet mondd. Fogadd el, és menj vele haza, már ha együtt mentek. Otthon aztán búslakodhatsz. Csak egy kis segítséget adtam.


By: Torral

2012. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Belefér.
2012. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!