Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női logika? Lányok, hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika? Lányok, hölgyek, asszonyok, kérem válaszoljanak, mert szerintem erre én sohasem tudok rájönni férfiként

Figyelt kérdés

Adott egy nőnemű lény, aki x helyen dolgozik, pár napja kezdeményezésképp szóba elegyedtem vele, amimek a vége az lett, hogy megkaptam a mobilszámát. Jelzem, nem voltam se, bunkó, sem erőszakoskodó, stb..

Van egy táblagépen, amiben sim kártya van elhelyezve, de hívásokat nem áll módomban kezdeményezni, sem fogadni. Ezt tudattam is vele. Azóta írtam pár üzenetet, de válasz nem érkezett. A szám biztos hogy jó, tehát az a fajta tévedés kizárva. A kérdés pedig az lenne, hogy mi lehet az oka annak, hogy nincs válasz, miközben előtte úgy tűnt, kedvel. Ha pedig nem, akkor egyáltalán miért adta meg? Én nem várom, tényleg nem, hogy erre menjen el az egyenleg részéről, lehetne megoldást tálalni, de véleményem szerint nem lenne túl nagy dolog egyetlen sms-t küldeni, akár azzal, hogy nem áll módjában erre költeni, vagy azzal, hogy meggondolta magát, vagy akármi..

Tehát először is elnézést a hosszas magyarázatért, másodszor tudom, hogy az lenne a legkézenfekvőbb, hogy felhívom másról, utóbbit valószínű, hogy megteszem, de előtte szeretném tudni, hogy mi lehet mindennek az oka, mert tényleg elképzelésem sincs.

Köszönöm


2013. máj. 10. 21:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A szám az jó, ahogy írtam is, abban 100% biztos vagyok. Két napja volt, nem hinném hogy elfelejtette, ha meggondolta magát, vagy lett más az oké, de annyit írhatna, hogy rohadj meg :) hacsak a kártyáján nincs pénz tényleg, bár nemhinném, hogy ebben az esetben nincs körülötte egy ember sem, aki nem sajnálna rá pár ft-ot.


Nem dolgozunk együtt, én csak vásárló voltam, soha nem láttam előtte, azóta sem, de mivel kifaggattuk egymást a családi állapotunkról, meg nyíltan megmondtam neki mi a célom, így nem hinném, hogy azért adta meg, hogy elmentsem és többet rá se nézzek.

Tehát kiegészítve a sztorit, közölve lett vele a szándék, mondhatta volna, hogy takarodj, de ahelyett kaptam a számot. Talán én vagyok naív, ha arra gondolok ilyen esetben, hogy kölcsönös a szándék? Szándék alatt nem szexet értek.

2013. máj. 10. 22:51
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem, mondtam hogy csak smsre alkalmas :)

Te biztosan rendes lehetsz akkor :) már kezdem is bánni, hogy nem veled futottam össze :))

2013. máj. 10. 22:52
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

na ilyet sosem mondunk nőnek.. még kommentben sem


számot pedig sosem köszönünk meg, így, ezzel mit akartál elérni, azt nem tudom, de -5 pont az biztos már az első ilyen sms-nél vészcsengő lehet a fejben, hogy ez lúzer



jó lenne ha leírnád mik voltak az sms szövegei, ez alapján valami katasztrófa lehet


az is jó lenne, ha normális telefonod lenne amivel normálisan lehet telefonálni, mert ez a variálás elég kiborító és fárasztó lehet, ez szintén -5 pont


nem tudom miket írkáltál, csak sejtem hogymindenféle baromságot, amivel nem érsz el semmit, egyszerűen mit válaszoljon valaki arra, hogy megköszönöd a számát? ez különben szerintem eléggé nyomi húzás volt, már bocs

2013. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ugyan mi rosszat írtam kedves válaszoló? Egy ártatlan poén ilyen nagy gondot okozna? :O

Igazából erre nem kell válaszolni, az előző alapján talán jobb ha nem osztod meg senkivel ezentúl a véleményed :) legalábbis ebben a kérdésben.

Köszönöm

De legalább rávilágítottál a lényegre, miszerint vannak olyan nők, akik elég furán gondolkoznak. Bár szerintem te u15 vagy tehát még érthető.

Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat, így vagy úgy de mind hasznos volt!

Nem hinném hogy valaha is erre a kérdésre lehet ésszerű magyarázatot találni, de azért ha valakinek van ötlete, szívesen elolvasom :)

2013. máj. 11. 09:29
 15/17 anonim ***** válasza:

én 20 vagyok és nem nekem nem válaszolnak a csajok


azért mert visszataszító ilyet olvasni, hogy biztosan rendes lehet és milyen kár hogy nem vele futottál össze

tisztelsz te valakit is?


ja, még én akarok segíteni egy ilyen embernek mint te... csak az időmet pazarlod


jah, ésszerű magyarázatot... mért ne lehetne, ha nagyjából átlátja az ember a helyzetet?

viszont te még arra sem vagy képes, hogy az sms szövegét leírd, mert minden bizonnyal azzal lesz a gond, akkor mért is vársz segítséget?

2013. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Visszataszító :O

Komolyan nem tudom, hogy mi történt veled, amiért ilyen ellenséges vagy, meg amiért ilyen gondolataid vannak.

Elnézést, hogy pazaroltam az időd, megbántani sem akartalak, de tényleg nem érted a lényeget, ahogy én sem értelek téged. Minden jót

2013. máj. 11. 10:29
 17/17 anonim válasza:
4es!akkor ne várjon ekem tök mindegy,arra gondoltam h arra várjon amíg a csaj jelez vissza,mit kell erőltetni ennyi
2013. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!