Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi leszólít titeket hogyan reagáltok? Ha nem tetszik bunkók vagytok vele?

Figyelt kérdés

1. Ha tetszik nektek

2. Ha közömbös

3. Ha nem tetszik valami miatt

Légyszíves mindegyik szituációra válaszoljatok:)


2009. okt. 20. 20:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1.Ha tetszik nekem akkor természetesen elvörösödnék és szóhoz se tudnék jutni,de azért beszélgetést folytatnék vele

2.Közömbös akkor akármit kérdezne vagy mondana természetesen válaszolok rá.

3.Ha nem tetszik valami miatt.Ez akkor fordul elő,ha egy pasi bunkó módon beszólogat vagy mindenféle állathangokat kiadnak hogy felkeltsék az ember figyelmét sajnos voltam már ilyen helyzetekbe de az ilyen "állatokkal" nem foglalkozok.De néha előfordul egy-két kedves gyerek akik üvöltöző állathangok helyett rámköszönnek,hogy szia! ezt már jobban tudom értékelni.

2009. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!