Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi bevallja érzelmeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi bevallja érzelmeit, és nektek nem kell, akkor miért nem tudjá_tok azonnal elküldeni? Olyankor mi van, ha erre egyáltalán nem, vagy csak hetek múlva reagáltok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor annyira gáz a másik, hogy válaszra se méltatjátok? Vagy mi van? Lehetőleg 20 év fölötti lányok válaszoljanak. Elvileg ha nem utasitjátok el csipőből, akkor van a másiknak esélye?
2010. dec. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én rögtön meg szoktam mondani, vagy egy két együtt töltött alkalom után, hogy ez nem fog menni, mert nem sikerült megmozgatnia bennem semmit. Elítélem, aki ezt bunkón vagy egyáltalán nem közli.
2010. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
énis 1. randi után bevallom, ha nem jött be a dolog...de ha vki túl hamar vall szerelmet, akk könnyen járhat így, mert időt sem hagy a csajnak, h benne is megmozduljon vmi, és akk inkább csak elriad. Am. van pár ilyen ismerősöm, és ők nagyon gázosnak tartják azokat a pasikat, akikkel nem közlik, amit közölni kéne.
2010. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na én ezért nem csajozok :D


Két lány tetszett eddig az életben. Az egyiket tőlem 10 méterre baxta meg egy osztálytársam :D. A másiknak "bevallottam az érzelmei" (már amennyi alapból van, érzelmi IQ-m 19), ő meg elküldött az anyámba és sértődötten nekem esett, hogy mi a francot képzelek magamról?!

2010. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont ezért határoztam el, h többet egy lánynak se vallok szerelmet, amíg ő nem teszi ezt.
2010. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk tegyuk hozza,hogyha egy no vall a ferfinek szerelemt a ferfi se valaszol.... Ezelott 4 evvel bevallottam az egyik sracnak,hogy tetszik(o volt akkor 18 en meg 17) de annyi tartas nem volt benne hogy valaszoljon megha nem is kellek neki. Szoval ez a dolog oda-vissza ugyanugy mukodik...

21/L

2010. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!