Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi leszólít titeket hogyan reagáltok? Ha nem tetszik bunkók vagytok vele?

Figyelt kérdés

1. Ha tetszik nektek

2. Ha közömbös

3. Ha nem tetszik valami miatt

Légyszíves mindegyik szituációra válaszoljatok:)


2009. okt. 20. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én általában nem szoktam semmit reagálni,mert attól a hideg kiráz mikor az utcán leszólítanak:D
2009. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi a jó hely szerinted a leszólításra?Vagy internet?Azt elítélik mondván hogy "jajj csak interneten mer ismerkedni"
2009. okt. 20. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Interneten....pfffúúúúj:SDe engem egy faszi leszólított este az utcán és követett hazáig szóval ezért utálom:S

Engem a mostani párom egy fodrászvizsgán szólított le:D

2009. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem szívesen veszem, és szó nélkül elmegyek, ha aki leszólít:

- 30-40 éves vagy e fölötti

- részeg vagy csöves (esetleg bolond)

- egy a közelben ácsorgó útburkoló munkások közül

- nem idén barnult, falkában közlekedő egyén

- a kukásautóról száll le, és úgy jön oda ismerkedni

- "szia cica" vagy hasonló gagyi szöveggel nyomtja a menő csávót


Ha nem tartozik bele ezekbe a kategóriákba, akkor valószínűleg kicsit meglepődök, de kedvesen, normálisan válaszolok:)

ha nem tetszik és/vagy unszimpatikus, akkor rendesen válaszolok, viszont nem mosolygok, kerülöm a szemkontaktust, ha nagyon ciki a helyzet, lehet hogy meg is lépek valami ürüggyel

ha közömbös, szóval szimpatikus, de nem ragad meg, akkor rendesen válaszolok, elbeszélgetek vele, ha esetleg elérhetőséget kér, lehet megadom neki, de nem bíztatom rá

ha bejön az illető, akkor jön minden:) mosolygás, hajrázás, próbálok reatív és vicces lenni a beszélgetés során, próbálok a szemébe nézni és reménykedek, hogy legalább a telószámom elkéri...:)


Ha így akarsz leszólítani valakit, akkor ajánlom, hogy az illető épp álljon, várakozzon valahol, szóval buszmegálló, piros lámpánál, padon ül épp stb. Én pl nem szívesen venném, ha épp megyek v sietek valahová, valaki meg odajön, hogy "szia, mizu?". ilyenkor valószínűleg a reakcióm se olyan kedves, mint ahogy egy nyugodtabb helyzetben lenne.

Remélem kielégítő volt a válaszom!!:) 17/L

2009. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

teljesen mindegy, hogy élőben, neten, utcán, suliban és akárhol....


1. ha tetszik, akor a lehető legegyértelműbben úgy reagálok arra amit mond, hogy abból még más is kialakulhasson.


2. ha közömbös, akkor eldöntöm a pillanatnyi hangulatomtól függően, hogy adjak-e neki esélyt és ennek megfelelően reagálok rá.


3. ha nem tetszik , akkor sem szeretném megsérteni, de igazából nem foglalkozom vele.

16/L

2009. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
21:12 Attól hogy az az egy pasas pszichopata volt a többi aki leszólít még nem az:D
2009. okt. 20. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:
általában én sem reagálok. alapból az, hogy egy ismeretlen leszólít bármilyen értelmes szituáció nélkül, nem szimpatikus.
2009. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik: zavarba jövök, és rögtön azon kezdek gondolkodni, h jajj biztos csak fogadott a haverjaival, vagy poénkodik közben meg tök rondának tart vagy hasonlók:D

Ha közömbös: az előző helyzet itt is érvényes, de ha nincs barátom lehet próbálhatunk vmit

Ha nem tetszik: megmondom h ne haragudjon de van barátom:)

2009. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem mindegyik az de az emlék azért élénken él bennem és naggggyyyyyooooon szar.
2009. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem is olyan régen volt, hogy egyedül ültem egy bevásárlóközpontban és oda jött hozzám egy fiú "szia, de szép vagy megszeretnélek ismerni" szöveggel, hirtelen úgy leblokkolatam és csak annyit válaszoltam szia, én meg azt szeretném, hogy elmenj...

Ebbe közbe játszott az is, hogy nem jött be a srác, meg hogy teljesen váratlanul ért, utána már rájöttem, hogy azért valami normálisabbat is mondhattam volna, de leblokkoltam..

Szóval

1. Ha tetszik akkor örülök neki, hogy leszólított esetleg még párszót válthatunk is.

2. Ha közömbös akkor még van esélye, hogy egy kedves kis szituációra emlékezzek vele kapcsolatban.

3. Ha meg nem jön be, akkor sem próbálom megbántani, mondjuk ha hírtelen ér a dolog, akkor nem gondolkozok el rajta, hogy most ezt így kellett volna mondanom vagy éppen nem..

17L

2009. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!