Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne rá igény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Sok kérdést látva, már lassan azon gondolkozom, hogy indítok valami olcsó csajozási tanfolyamot. Tényleg ekkora kereslet lenne rá mint amennyit a kérdések tükröznek? :DDD

2013. júl. 6. 10:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam erről az oldalról mentorálni néhány srácot. Azt tapasztaltam, hogy nem kérnek a tanácsaimból. Talán, mert nem úgy működik, hogy megnyomok egy gombot, mint a world of warcraftban és van eredmény.
2013. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Ha tudok én is próbálok segíteni,de igen a legtöbbnél itt kezdődik a baj.
2013. júl. 6. 20:21
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem, a baj ott van, hogy vagyunk olyanok, akik annyira ocsmánynak és rondának születünk, hogy csinálhatunk mi bármit is, nem tudnak hozzánk vonzódni a csajok.
2013. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Soha ne add fel ;)
2013. júl. 6. 20:35
 35/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem nagy kérés, eddig milyen eredményeket értél el személyesen? És milyen tapasztalataid vannak?

azért kérdezem, mert akkor lehetsz ebben a műfajban "jó edző", ha "versenyzőként" is jó vagy!

2013. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Privátban megy. :D
2013. júl. 6. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!