Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne rá igény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Sok kérdést látva, már lassan azon gondolkozom, hogy indítok valami olcsó csajozási tanfolyamot. Tényleg ekkora kereslet lenne rá mint amennyit a kérdések tükröznek? :DDD

2013. júl. 6. 10:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
60%
Ha idejön valami rinyáló pÖcs, hogy neki nem jön össze semmi, akkor hiába írod neki az oldalakat, ő annyival elintézi "háde nem akarom mert nehéz". Az ilyen szerencsétleneknek még guminőt se adnék, legfeljebb egy borotvapengét vagy másfél méter kötelet, úgy is annyira világdepisek, hát akkor szenderedjenek jobb életre, ne csak a szájuk járjon. Igen, mert egy 12 évesnek hatalmas élettapasztalata van, aki ezt meg meri kérdőjelezni, azt elzavarom zsinagógát látogatni saját költségén.
2013. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem lenne rá kereslet. :D Nem kell egy csaj, akin gyakorolhatják a párbeszédet, meg hogy rá merjenek nézni egy nőre? Én látok benne lehetőséget. A fizum a bevételed 30%-a lenne, de 40-ért még a cicimet is megnézhetik. :D
2013. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

"azt elzavarom zsinagógát látogatni saját költségén."


Ez tetszett. :DD

Amúgy igen a többség, ez viszont hiába van 56352 csajozós kérdés és 2341124x szájba rágva alap dolgok, még odáig sem jutnak el, hogy próbálkozzanak mert anélkül aztán pláne nem fog menni semmi.

2013. júl. 6. 10:57
 5/36 A kérdező kommentje:
3. Mivel nyári melóról lemaradtam, így már tényleg oda jutok, hogy egész jó kis pénzkereseti lehetős lenne, szóval mielőtt belevágunk, fel kell tennünk pár kérdést a jog témakörben. :DDD
2013. júl. 6. 10:59
 6/36 anonim ***** válasza:

A szerencsétleneken csak az idő és a szerencse fog segíteni.

Indíthatsz tanfolyamot, valószínűleg fognak páran jelentkezni, de nem fog rajtuk semmi sem segíteni, amíg nem lépnek túl az önsajnáltatáson...

2013. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Rengeteg csajozási tanfolyam van ma már. Csak azzal törhetsz be a piacra, ha te jóval olcsóbban adod.

Egyébként meg szerintem nem feltétlenül a srácok hibája ez az egész!

2013. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
"Egyébként meg szerintem nem feltétlenül a srácok hibája ez az egész!" Ez nyilvánvaló, de szerintem az élet minden más téren csak nehezebb, és ha ez sem megy akkor mi lesz velük később? :D Ár szempontjából még az előző hölggyel is egyezkednem kéne, de persze én eléggé kis összegre gondoltam. Mivel ez nem lenne hivatalos meg semmi, mondjuk viccnek indult az egész, de 1 óra alatt vagy 10 elkeseredett srác válaszait láttam. :DDD Most fejenként egy 5-ös az 10 embernél már 50 ropi ami egy ilyen piti melóért elég jó pénz. :D
2013. júl. 6. 11:17
 9/36 anonim ***** válasza:

Piti meló? Azt te csak hiszed! A sikertelenségnek milliónyi oka lehet. Kegyetlen sok türelmet ajánlok neked!

Mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok jobb, mint ők.

2013. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Egy elo puas tanfolyam jot tenne mindenkinek az biztos. De akkor elobb te kell bizonyuts hogy szavahiheto legyel. Ugy erzed kepes vagy ra?
2013. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!