Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne rá igény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Sok kérdést látva, már lassan azon gondolkozom, hogy indítok valami olcsó csajozási tanfolyamot. Tényleg ekkora kereslet lenne rá mint amennyit a kérdések tükröznek? :DDD

2013. júl. 6. 10:49
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Hát nézzétek, semmi sincs még veszve, egy próbát meg minden megér. Dagadt vagy? Kit érdekel. Én is fogytam 15 kilót, de meg is látszik. :D Szerintem minden csak kitartás kérdése, egyébként az arcon, már ha tényleg annyira szörnyű esetleg tudna segíteni egy plasztikai sebész, bár az nem olcsó mulatság.
2013. júl. 6. 16:34
 22/36 A kérdező kommentje:

Mr. bean?


[link]



Tessék, szerintem egész jó nője van.

2013. júl. 6. 16:35
 23/36 anonim ***** válasza:
Az én arcomon pl. annyi plasztikai műtétet kellene végezni, csak azért, hogy átlagos legyek, hogy az már egészségügyi kockázat, hiszen 20-30 műtét kellene hozzá. És akkor még csak az átlagos alját súrolnám. Mellesleg rajtam 80 kg túlsúly van, nem 15, ja és ha ez még nem lenne elég olyan törpe vagyok, hogy az már alapból kizáró ok.
2013. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nézd nem kertelek, 80 kiló az k*rv* sok, de ha igazán akarod, kemény munkával lehet rajta változtatni. Magasság? Ugyan már, nekem is volt már nálam magasabb barátnőm. Ha lenne valami anyagi keret, mondjuk egy tv műsor, kajak meg kéne mutatni milyen változásra lennél képes!
2013. júl. 6. 17:39
 25/36 anonim ***** válasza:
A változás önmagában értelmetlen és értéktelen: az igazi értéket csak egy párkapcsolat adhatja meg egy embernek, az viszont lehetetlen, hogy én valaha is bejöjjek valamilyen nő nemű lénynek...
2013. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

1. Lehetetlen nincs!

2. igen az igazi értéket az adja és a belső tulajdonságaid, de ha csak 10-20 kilót fogynál egyből jobb lenne a kisugárzásod, a kedved, és hidd elélőben ez nagyon nagyon sokat számít.

2013. júl. 6. 17:52
 27/36 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít, amúgy is, a klióimmal én remekül elvagyok, leadni úgy sem tudom őket, viszont a mindennapi életben egyáltalán nem is akadályoz...
2013. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Akkor halj meg magányosan.
2013. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Ahogy gondolod, de ha még is lenne egy kis kedved változtatni akkor nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=104BQAHvFS4


Ők mennyit szenvedtek azért, hogy valóra váltsák az álmaikat?

2013. júl. 6. 18:12
 30/36 anonim ***** válasza:
Gabter hülye... XD
2013. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!